Obserwuj w Google News

Megan Fox wyznała, że poroniła. Opowiedziała o swoim dramacie

2 min. czytania
09.11.2023 15:22
Zareaguj Reakcja

Megan Fox, amerykańska modelka i aktorka, wyznała, że jakiś czas temu doświadczyła bolesnej straty. Gwiazda i jej partner – raper Machine Gun Kelly, spodziewali się dziecka. Niestety, w wyniku komplikacji ciążowych, Fox poroniła. Swój ból postanowiła przelać na papier i wydała własny tomik poezji. Przy okazji premiery książki opowiedziała o tym, co ją spotkało.

Megan Fox
fot. Associated Press/East News

Megan Fox popularność zyskała m.in. dzięki występom w dwóch pierwszych częściach „Transformers”. W ostatnich latach o aktorce głośno było jednak nie ze względu na jej nowe projekty zawodowe, a zawirowania w życiu osobistym.

Gwiazda przez wiele lat pozostawała w związku z Brianem Austinem Greenem, z którym doczekała się trójki dzieci. W 2020 roku, po dekadzie małżeństwa, para postanowiła się jednak rozstać, a ich pociechy zostały pod opieką taty. Sytuacja ta wywołała spore kontrowersje, które jeszcze bardziej spotęgował fakt, że krótko po zakończeniu związku Fox związała się ze znanym raperem – Machine Gun Kelly.

Megan Fox opowiedziała o bolesnej stracie

Podczas jednego z wywiadów aktorka zdradziła niedawno, że z nowym partnerem jakiś czas temu spodziewała się dziecka, ale poroniła. O swoim życiowym dramacie opowiedziała, promując książkę "Pretty Boys Are Poisonous", będącą zbiorem jej poezji. W tomiku zamieściła wiersze, które poświęciła utraconej córce.

- Nigdy w życiu nie przeszłam przez coś tak trudnego. Mam trójkę dzieci, więc to było dla nas obojga bardzo trudne. Przebyłam szaloną podróż sama i razem z nim, osobno i znów razem. Próbowałam odpowiedzieć sobie na pytania "Co to oznacza?", "Dlaczego to się stało?" – wyznała.

Źródło: Radio ZET/Plejada

Nie przegap
Największe konflikty gwiazd. Aż lecą iskry, gdy się spotykają [GALERIA]
15 Zobacz galerię
fot. Karol Makurat/REPORTER, Tomasz Zukowski/East News, TRICOLORS/East News, Mateusz Jagielski/East News