Obserwuj w Google News

Mąż Marioli Bojarskiej-Ferenc trafił do szpitala. „10 dni walczyliśmy o zdrowie”

2 min. czytania
25.09.2023 07:37
Zareaguj Reakcja

Mariola Bojarska-Ferenc ma za sobą dramatyczne chwile. Jej ukochany mąż, Ryszard, musiał pilnie trafić do szpitala. Tam przez 10 dni lekarze walczyli o jego zdrowie. Zawinił popularny produkt.

Mąż Marioli Bojarskiej-Ferenc trafił do szpitala
fot. screen Instagram mariola_bojarska_ferenc

Mariola Bojarska-Ferenc od lat zachęca Polki i Polaków do zdrowego trybu życia. W latach 80. i 90. hitem były jej programy emitowane w TVP. Niestety jej rozstanie z publicznym nadawcą było bardzo bolesne – została wręcz upokorzona i wytknięto jej wiek. Na szczęście dla fanów prekursorki fitnessu, ta nie zrezygnowała ze swojej działalności i przeniosła się do mediów społecznościowych. Teraz sympatycy przesyłają liczne słowa wsparcia dla jej męża, Ryszarda.

Zobacz także:  Jadwiga Barańska chciała już umrzeć. 93-letni mąż walczy o zdrowie ukochanej

Mąż Marioli Bojarskiej-Ferenc trafił do szpitala

Mariola Bojarska-Ferenc i Ryszard wzięli ślub w 1991 roku. Para jest ze sobą szczęśliwa, co stale pokazują na Instagramie – pozwalają sobie na podróże, smakowanie lokalnych dań i zagłębianie się w sztukę. Niestety ostatnio mąż gwiazdy trafił do szpitala.

- Już jest dobrze, ale przeżyliśmy chwilę grozy. Skończyło się szpitalem, nerwami i zabiegiem. Nie wyglądało to kolorowo, ale najgorsze już za nami. Dziesięć dni walczyliśmy o jego zdrowie w szpitalu MSWiA w Warszawie – potwierdziła Mariola Bojarska-Ferenc w rozmowie z „Super Expressem”.

Jak się okazało, mąż gwiazdy trafił do placówki niedługo po zjedzeniu nasion chia. Produkt jest jednym z popularniejszych stosowanych przy różnych dietach – m.in. wpływa korzystnie na pracę układu krążenia, krwionośnego i trawiennego, wspomaga pracę mózgu, posiada sporo błonnika, białka i kwasów tłuszczowych omega-3. Okazuje się jednak, że nasiona mogą niektórym osobom mocno zaszkodzić.

Redakcja poleca

- Każdy powinien zwrócić uwagę na uchyłki w jelitach. Bardzo mało osób robi kolonoskopię i nie wie, że w ogóle to ma, więc cierpi. To są takie zajezdnie w jelitach. Jeżeli tak jak mój mąż, odżywiamy się zdrowo, a nie wiemy o tym, może to się okazać tragiczne w skutkach. Rysiu jadł chia i te malutkie pesteczki powchodziły w te tzw. zajezdnie i spowodowały stany zapalne. To jest niebezpieczne. Może skończyć się nawet perforacją jelita – wyjaśniła i przestrzegła gwiazda w rozmowie z „se.pl”.

Mariola Bojarska-Ferenc przekazała również, że przy okazji okazało się, że ona również ma podobne uchyłki co jej mąż. Skarżyła się na straszne bóle i teraz z pewnością zmieni swoją dietę. Przy uchyłkach w jelitach nie są wskazane owoce i warzywa z dużą ilością pestek – np. truskawki czy maliny. W przypadku tego schorzenia warto jeść więcej zielonych warzyw oraz ryb.

Nie przegap
Związki gwiazd - pary z dużą różnicą wieku
11 Zobacz galerię
fot. Instagram:@karoskiba