Obserwuj w Google News

Mąż Joanny Krupy na oddziale onkologicznym. Odpowiedział, co się dzieje

2 min. czytania
26.02.2023 09:48
Zareaguj Reakcja

Joanna Krupa i jej mąż od kilku dni są na językach mediów z racji przechodzenia rzekomego kryzysu. Teraz ukochany gwiazdy TVN jeszcze bardziej zaniepokoił fanów – pokazał nagranie z oddziału onkologicznego. Internauci dopytują, co się stało. Douglas Nunes odpisał na jeden z komentarzy.

Douglas Nunes Joanna Krupa
fot. SPW / SplashNews.com/East News

Mąż Joanny Krupy, Douglas Nunes, stał się znany serwisom plotkarskim po wzięciu ślubu z gwiazdą TVN. Była to miłość od pierwszego wejrzenia, a w 2018 roku para doczekała się córki. Od niedawna media huczą jednak o kryzysie w związku – małżeństwo ma świętować w tym roku 5. rocznicę ślubu. Joanna Krupa nie odniosła się dość jednoznacznie do pogłosek o rozstaniu. Wiadomo, że szuka domu w Polsce, a Douglasa nazywa „ojcem dziecka”. Mężczyzna nadal może liczyć na wsparcie ukochanej?

Zobacz także:  Joanna Krupa rozstała się z mężem? Wiemy, co mogło ich poróżnić

Mąż Joanny Krupy, Douglas Nunes, na niepokojącym nagraniu

Douglas Nunes nie odniósł się do doniesień o rozstaniu. Pozostaje aktywny w mediach społecznościowych i to właśnie na Instagramie opublikował nagranie, które wręcz zmroziło fanów. Mąż Joanny Krupy trafił na oddział onkologiczny.

- Piątkowe nocne światła na onkologii UCLA bez kolejek. Możesz jeździć na wszystkie przejażdżki tyle razy, ile chcesz – napisał Douglas Nunes na Instagramie.

Mąż Joanny Krupy postanowił zrelacjonować swój rezonans magnetyczny. Pod nagraniem pojawiły się dziesiątki komentarzy od zaniepokojonych fanów. Inni przezornie życzyli szybkiego powrotu do zdrowia. Kolejni internauci dopytywali, co się dzieje. Douglas Nunes odpowiedział.

Redakcja poleca

- Omg, Douglas, co się dzieje? Dużo, dużo zdrowia przesyłam. Będzie dobrze – czytamy w komentarzach.

- Życzę dobrych wyników. Nic tak naprawdę się nie liczy, tylko zdrowie – napisała kolejna osoba.

- Mam nadzieję, że z tobą w porządku – upewniała się internautka.

- Dzięki Jess, nic mi nie będzie, właśnie dzięki temu – odpowiedział Douglas Nunes.

Douglas Nunes szpital
fot. screen Instagram nunes451
Douglas Nunes szpital badania
fot. screen Instagram nunes451
Polskie gwiazdy
10 Zobacz galerię
fot. East NEWS