Obserwuj w Google News

Mateusz z „Rolnik szuka żony” został singlem? Zdradził, co z Agnieszką

2 min. czytania
20.01.2023 17:00
Zareaguj Reakcja

Mateusz z „Rolnik szuka żony” jako jedyny nie znalazł drugiej połówki w programie. Próbował jeszcze nawiązać znajomość z dziewczyną, której list mu się spodobał, ale wcześniej nie mogła przyjechać na nagrania. Potem miał też próbować z jedną z kandydatek innego rolnika, Michała. Teraz Mateusz wyznał, czy pozostał singlem i co dzieje się w jego życiu miłosnym.

Rolnik szuka żony
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP

Mateusz z Rolnik szuka żony” jest singlem? Jeszcze nie tak dawno w mediach można było przeczytać, że uczestnik chce bliżej poznawać się z j edną z kandydatek innego rolnika. Chyba jednak nic z tego nie wyszło, bo Mateusz otwarcie przyznaje, że jest do wzięcia. Co ciekawe, ma też kontakt z jedną z dziewczyn, które gościł na gospodarstwie.

Zobacz także:  Valentyn z "Rolnik szuka żony" potrzebuje pomocy. Zaapelował do fanów

Rolnik szuka żony: Mateusz znowu jest singlem?

Mateusz Budych zorganizował krótką serię pytań i odpowiedzi na swoim Instagramie. Do przewidzenia było to, że będą dotyczyć prywaty i życia uczuciowego. Internauci chcieli wiedzieć, rolnik jest nadal singlem:

- Z tego, co mi wiadomo, to nie – odpisał Mateusz na jedno z pytań. - Teraz zdaję się na los, kto wie, kiedy dostanę strzałą Amora – dodał w odpowiedzi do innej osoby.

Co w takim razie stało się z Agnieszką? Mateusz po głośnej „aferze screenowej” (uczestniczki miały obrażać jego, rodziców oraz niewybrednie wypowiadać się o majątku rolnika) i odesłaniu wszystkich kandydatek postanowił zaprosić do programu właśnie Agnieszkę – w przebitkach show TVP można było widzieć, że oboje ciągnie do siebie. Niestety, ta próba nie wypaliła.

Redakcja poleca

- Rozwinęła się tylko jako relacja koleżeńska, to jest życie. Czasem tak bywa, ale daliśmy sobie szansę na poznanie się i uważam, że w życiu trzeba sobie dawać szansę, nic na siłę – tłumaczył Mateusz na Instagramie.

Rolnik zdradził również, że jeśli chodzi o kandydatki z gospodarstwa, to do dziś ma kontakt jedynie z Karoliną. Nie żałuje udziału w programie – jest w końcu bogatszy o nowe doświadczenia oraz zawarł nowe znajomości. Świetnie dogaduje się z Klaudią oraz z Tomaszem.

Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen