Obserwuj w Google News

Mateusz Szymkowiak nowym prowadzącym "Pytania na śniadanie"? "Taka nagroda"

2 min. czytania
10.07.2023 09:31
Zareaguj Reakcja

Mateusz Szymkowiak zostanie nowym prowadzącym "Pytania na śniadanie"? Izabella Krzan skomentowała plotki o zmianach wśród prowadzących śniadaniowego show TVP. Co myśli o starszym koledze?

Mateusz Szymkowiak nowym prowadzącym "Pytania na śniadanie"?
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER EAST NEWS

" Pytanie na śniadanie" nie zdecydowało się na rewolucję, jaka miała miejsce w konkurencyjnym " Dzień Dobry TVN". Śniadaniowego formatu TVP nie ominęły jednak zmiany w obsadzie, a to za sprawą odejścia Łukasza Nowickiego. Wieloletni prowadzący zdecydował się na pożegnanie z programem i skupieniem na innych projektach, na koncie ma już nawet pierwszy duży sukces. Tymczasem w mediach pojawiły się plotki o nowym gospodarzu "Pytania na śniadanie". Mowa tu o Mateuszu Szymkowiaku.

Mateusz Szymkowiak nowym prowadzącym "Pytania na śniadanie"? Izabella Krzan komentuje

Zdaniem wielu osób Mateusz Szymkowiak już niedługo może dołączyć do grona prowadzących "Pytania na śniadanie". W rozmowie z magazynem "Party" medialne doniesienia skomentowała Izabella Krzan. Gwiazda TVP co prawda nie potwierdziła plotek, ale zdradziła, że chciałaby zobaczyć Mateusza w śniadaniówce.

- Chciałabym, żeby Mateusz Szymkowiak zaznał tego, bo od wielu, wielu lat jest w Telewizji Polskiej. Jest naprawdę osobą, która walczy, która chce, która się rozwija cały czas i skupia się na tym. To nie jest tak, że dostając się do telewizji, można już wziąć oddech i odpuścić wszystko. Cały czas trzeba się kształcić, wystawiać się na próbę. On taką osobą jest i myślę, że to prowadzenie "Pytania na śniadania" byłoby zwieńczeniem tej jego trudnej czasami drogi i wieloletniej. Taką nagrodą za to, że właśnie pracuje, że chce, że mu zależy - oceniła.

Szymkowiakowi z pewnością nie brakuje zawodowego doświadczenia, w telewizji pracuje bowiem od najmłodszych lat.

Mateusz Szymkowiak zastąpi Łukasza Nowickiego w "Pytaniu na śniadanie"?

Mateusz Szymkowiak już jako młody chłopak rozpoczął swoją przygodę z telewizją. Już w wieku 14-lat odbywał staż w TVN, pracując przy "Chwili prawdy". Mogliśmy oglądać go w Vivie, a widzom Telewizji Polskiej dał się poznać między innymi jako współprowadzący "The Voice of Poland". W "Pytaniu na śniadanie" po raz pierwszy pojawił się w 2012 roku, jednak do tej pory nie otrzymał szansy sprawdzenia się jako główny prowadzący. Kto wie, być może już niedługo to się zmieni.

Redakcja poleca