Martyna Wojciechowska przeszła totalną metamorfozę. Fani protestują

19.03.2023 15:36

Martyna Wojciechowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała się w zupełnie nowym wydaniu. Po jej blondzie zostało jedynie wspomnienie. Fani mogli zobaczyć sławną podróżniczkę w brązowych, prostych włosach i z grzywką. Ta wersja Martyny wyraźnie nie przypadła im do gustu.

Martyna Wojciechowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Martyna Wojciechowska jest jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Zaczynała jako prowadząca magazyn "Automaniak", który był emitowany na antenie TVN Turbo. Następnie widzowie mogli zobaczyć ją w tej samej roli w "Big Brotherze" i w "Dzieciakach z klasą". Największą popularność przyniósł jej cykl "Kobieta na krańcu świata", który gości na antenie TVN od 2009 roku.

Przez lata Martyna zdołała zaskarbić sobie sympatię widzów, którzy chętnie obserwują jej poczynania także poza szklanym ekranem. Na Instagramie obserwują ją ponad dwa miliony osób. To właśnie użytkownicy mediów społecznościowych mieli okazję zobaczyć Wojciechowską w zupełnie nowej odsłonie. Być może sławna podróżniczka wzięła przykład z Małgorzaty Rozenek, która niedawno zmieniła odcień swoich włosów na kasztanowy.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska pokazała wynik testu ciążowego. Fani gratulują. "Fantastyczna nowina"

Martyna Wojciechowska zmieniła fryzurę? Fani są w szoku

Martyna Wojciechowska jest kobietą, która nie boi się wyzwań i zmian. Jej nowe zdjęcie jest tego dowodem.  Wojciechowska pokazała się fanom w nowej fryzurze. "A może tak ciemne włosy i grzywka? Co myślicie? — zapytała internautów Wojciechowska.

W sekcji komentarzy zawrzało. Followersi Martyny Wojciechowskiej nie podeszli do tej zmiany z dużym entuzjazmem.

A może jednak, NIE napisała jedna z fanek.
Tylko blond oceniła kolejna.

A co wy myślicie?

loader

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @martyna.world