Zamknij

Martyna Wojciechowska porównuje swoje doświadczenia miłosne do sytuacji wielu Polek

28.11.2022 18:46

Martyna Wojciechowska niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Dziennikarka przeżyła w ostatnim czasie medialne rozstanie, a teraz swoją sytuację porównała do tego, przez co przechodzą inne Polki.

Martyna Wojciechowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Martyna Wojciechowska opowiedziała o swoim życiu miłosnym. Dziennikarka jest przede wszystkim znana z ekscytujących podróży i chęci niesienia pomocy. W ostatnim czasie jednak więcej mówiło się o jej życiu prywatnym. 

Zobacz także: Wojciechowska ma patent na wychowanie dziecka: „Niech sobie robi, co chce”

Martyna Wojciechowska o swoim życiu miłosnym: "Było ono trudne"

Martyna Wojciechowska ze szczerością opowiedziała, jak się czuła w ostatnich miesiącach. Dziennikarka zdradziła w rozmowie z Wirtualną Polską, jak wyglądało jej życie w obliczu trudnego i medialnego rozstania.

Wojciechowska wyznała w rozmowie z Filipem Borowiakiem, że przeżyła bolesne chwile, jednak cieszy się, że mogła dać siłę milionom Polek.

Nie chcę powiedzieć, że cieszę się z tego doświadczenia, które miałam, bo ono było trudne. Natomiast cieszę się z tego, że wiele kobiet w Polsce zobaczyło, że nie są same. Że ja też tego doświadczyłam - wyznała szczerze.

Dziennikarka przyznała, że w podobnej sytuacji znajduje się wiele innych osób. - Ja wiem, jakie to jest uczucie, rozumiem. I mam nadzieję, że komuś będzie trochę łatwiej dzięki temu, że zobaczy, że tak bywa w życiu, że można pójść dalej i że można być szczęśliwym i zadowolonym z życia, bo nikt, żadna druga osoba nie może zadecydować o tym, czy my będziemy szczęśliwi, czy nie. To jest coś, co jest w nas głęboko i coś, co nie może i nie powinno być zależne od tej jednej, konkretnej drugiej osoby - powiedziała w rozmowie z wp.pl.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski: jak długo byli parą?

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski byli parą od 2018 roku. W 2020 roku wzięli ślub, a rok później poinformowali o rozstaniu. W 2022 roku doszło do rozwodu z winy Kossakowskiego.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Zobacz także: Córka Gąsowskiego i Głogowskiej ma chrapkę na sławę. "Ciągnie bardzo"

loader

RadioZET.pl/gwiazdy.wp.pl

Georgina Rodriguez / Anna Lewandowska / https://www.instagram.com/antonelaroccuzzo
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram: @georginagio / annalewandowska / antonelaroccuzzo