Obserwuj w Google News

Martyna Wojciechowska pokazała wynik testu ciążowego. Fani gratulują. "Fantastyczna nowina"

2 min. czytania
11.01.2023 15:20
Zareaguj Reakcja

Martyna Wojciechowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem testu ciążowego. Fani nie kryli radości i gratulowali przyszłej mamie, zasypując post podróżniczki pozytywnymi komentarzami.

Martyna Wojciechowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Martyna Wojciechowska to jedna z najpopularniejszych dziennikarek związanych z TVN. Znana jest nie tylko z reporterskiego talentu i pasji do podróży, ale także imponujących pokładów empatii. 48-latka chętnie angażuje się w różnego rodzaju akcje społeczne i charytatywne, ale także pokrzepia fanów historiami niezwykłych osób. Internauci, śledzący życie Martyny w mediach społecznościowych, razem z Wojciechowską cieszyli się, kiedy ta opublikowała zdjęcie testu ciążowego z pozytywnym wynikiem.

Martyna Wojciechowska w ciąży? Fani gratulują pozytywnego wyniku testu

Wielbiciele Martyny cieszyli się razem z nią, ale nie podróżniczce gratulowali powiększenia rodziny. Wojciechowska opublikowała zdjęcie Jennifer Bricker, austriackiej gimnastyczki, która urodziła się bez nóg. Razem z mężem Dominikiem mimo niepełnosprawności starała się o dziecko. Teraz jej marzenie się spełniło, co niezwykle poruszyło gwiazdę TVN.

- Jennifer Bricker, gimnastyczka, która udowadnia, że niemożliwe nie istnieje. Inspiracja i jedna z bohaterek książki "Co chcesz powiedzieć światu". Tak, Jennifer zostanie mamą! - napisała podekscytowana podróżniczka.

Wojciechowska zacytowała także fragment swojej książki, opowiadający o Bricker.

- Powiedziała „tak” Dominikowi w bajkowej scenerii na świeżym powietrzu w jej rodzinnej miejscowości w Stanach Zjednoczonych. Od tamtej pory Jennifer i Dominik są nierozłączni. Razem występują jako akrobaci, a mąż towarzyszy jej podczas przemówień motywacyjnych. Mieszkają w Los Angeles, podróżują po świecie i planują powiększenie rodziny - czytamy.

Redakcja poleca

Jennifer Bricker zostanie mamą. Martyna Wojciechowska dumna z niepełnosprawnej gimnastyczki

Wiele osób nie wyobrażało sobie, jak osoba bez nóg może urodzić i wychować dzieci. Jennifer Bricker nie widziała żadnych przeszkód i bardzo chciała zostać mamą.

- Ludzie pytają mnie czasem, czy zamierzam mieć dzieci. Czy w ogóle mogę zajść w ciążę. Ale przecież macica, narządy rodne kobiety nie należą do nóg, są w brzuchu, więc nie widzę przeszkód. Więc tak, planujemy mieć dzieci. Własne i adoptowane - cytuje słowa gimnastyczki Wojciechowska.

Fani Martyny nie kryją radości i pod jej wpisem gratulowali przyszłej mamie.

- Fantastyczna nowina!

- Powodzenia przyszłej mamie!

- Dowód na to, że niemożliwe nie istnieje.

- Niesamowita kobieta! - pisali zachwyceni internauci.

My oczywiście przyłączamy się do gratulacji.