Obserwuj w Google News

Martyna Wojciechowska ma „nowego chłopaka”. „Miłość od pierwszego wejrzenia”

2 min. czytania
18.08.2023 13:16
Zareaguj Reakcja

Martyna Wojciechowska zaskoczyła fanów. Na Instagramie dziennikarki znalazło się zdjęcie, na którym mogliśmy zobaczyć „nowego chłopaka” gwiazdy. Czy prowadząca „Kobiety na krańcu świata” w końcu znalazła miłość?

martyna-wojciechowska-ma-nowego-chłopaka-miłość-od-pierwszego-wejrzenia
fot. Instagram (@martyna.world)

Martyna Wojciechowska od lat cieszy się nieustającą sympatią fanów. Niedawno plotkowano, że dziennikarka poprowadzi „Dzień Dobry TVN”. Szybko okazało się, że medialne doniesienia mają niewiele wspólnego z prawdą. Gwiazda wraca jednak do telewizji z nowym sezonem „Kobiety na krańcu świata”. Choć Wojciechowska może pochwalić się wieloma sukcesami związanymi z jej aktywnością zawodową, nie miała szczęścia w miłości. Niedawno dosadnie wypowiedziała się na temat jej związku z Przemysławem Kossakowskim. Teraz zaskoczyła fanów i pokazała im swojego „nowego chłopaka”.

Martyna Wojciechowska pokazała „nowego chłopaka”. Spełniła swoje marzenie

Dziennikarka opublikowała niecodzienny wpis na Instagramie i przedstawiła fanom jej „nowego chłopaka”. Wojciechowskiej po 30 latach udało się spełnić ogromne marzenie. Nie chodzi jednak wcale o wejście w romantyczną relację. Martyna poinformowała, że sprawiła sobie… motor.

A oto... mój nowy chłopak! To miłość od pierwszego wejrzenia. Na zawsze. Jestem tego pewna” - napisała. Przy okazji prezenterka podzieliła się z obserwatorami swoją historią związaną z dążeniem do spełnienia marzeń. Okazuje się, że od dawna chciała sprawić sobie taki prezent. „Miałam 10 lat, kiedy powiedziałam na głos, że zostanę wyścigowym kierowcą motocyklowym. Świat mnie wyśmiał. Że to nie jest pomysł na życie, a przede wszystkim, że dziewczynki nie robią takich rzeczy…” - wspominała smutna na Instagramie.

Mimo wielu przeszkód Wojciechowskiej w wieku 17 lat udało się uzyskać sportową licencję wyścigową. „I wtedy, w 1992 roku pojawił się ON. FIRE BLADE. Ten właśnie model Hondy CBR był moim największym marzeniem, ale w tamtych czasach ten związek z wielu powodów był… niemożliwy. (…) Powiesiłam sobie plakat Fire Blade wycięty z jednego z zachodnich magazynów i wzdychałam” - opowiadała

Po ponad 30 latach Martyna spełniła swoje wielkie marzenie i zakupiła model jednośladu z limitowanej edycji. Zachęciła też fanów do walki z przeciwnościami losu i dążenia do realizacji celów. „Gdyby nie pasja do motoryzacji nie byłoby kultowego programu AUTOMANIAK, który zdeterminował całe moje zawodowe życie, nie przejechałabym Rajdu Dakar i nie byłoby wielu innych wyzwań, które doprowadziły mnie do miejsca, w którym jestem teraz” - przekonywała.

Redakcja poleca

To jest związek na resztę życia. Po 30 latach czekania warto było powiedzieć sobie TAK” - opisała jej „relację” z pojazdem. Jej obserwatorzy nie kryli radości. „Pozostaje tylko pozazdrościć chłopakowi nowej dziewczyny” - żartowali. „Fantastycznie! Potrzebujemy więcej kobiet na motocyklach” - pisali. „Cieszę się, że wróciła Pani do motocykli. Książka Automaniaczka to inspiracja dla mnie i wielu kobiet do rozwijania pasji motoryzacyjnej” - cieszyły się fanki Martyny.

Nie przegap
Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się pół roku po ślubie
16 Zobacz galerię
fot. Hornet/REPORTER