Obserwuj w Google News

Gwiazda "Top Model" zszokowała na premierze. Z taką twarzą nie chcieli jej w DDTVN [FOTO]

2 min. czytania
20.01.2023 15:53
Zareaguj Reakcja

Martyna Kaczmarek z "Top Model" przyszła bez makijażu na premierę "Niebezpiecznych dżentelmenów". Modelka nie wstydziła się pokazać niedoskonałości cery. Jak wyznała, zrobiła to w ramach manifestu. Z popularnym trendem miała jednak problem telewizja śniadaniowa, gdzie przed wejściem na antenę zrobiono modelce problem. 

Martyna Kaczmarek z "Top Model"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Martyna Kaczmarek była uczestniczką 11. edycji "Top Model" w TVN. Programu wprawdzie nie wygrała, ale udało jej się zyskać rozpoznawalność i przyciągnąć obserwatorów na swoje profile w mediach społecznościowych. Influencerka często pokazuje się na zdjęciach w naturalnym wydaniu, głosząc przy tym hasła samoakceptacji i ciałopozytywności. Ostatnio postanowiła wyjść ze swoją misją na salony.

Redakcja poleca

Martyna Kaczmarek z "Top Model" bez makijażu na premierze 

Na premierze filmu "Niebezpieczni dżentelmeni" Martyna Kaczmarek pojawiła się bez makijażu. W ten sposób próbowała rozpropagować trend z Hollywood, gdzie już kilka gwiazd odważyło się pokazać bez make-upu na czerwonym dywanie.

Gdybym nie lubiła siebie i nie czuła, że akceptuję swoje ciało w 100 procentach, to bym tu nie przyszła, albo przynajmniej nałożyłabym korektor na wypryski, które mam. Są osoby, które uznają, że to, co robię, jest niefajne i powinno się wyglądać estetycznie, a ja uważam, że trzeba też pokazywać rzeczywistość. Oczywiście w makijażu też każda z nas jest prawdziwa. Make up jest po to, żeby wyrażać siebie, żeby się nim bawić, ja też go bardzo lubię. Ale moja samoocena nie zależy od tego, czy mam go na sobie, czy nie - wyjaśniła Pudelkowi Martyna Kaczmarek.

Była uczestniczka "Top Model" przyznała, że nie wszędzie była mile widziana z nieumalowaną twarzą. W innym wywiadzie powiedziała, że przed występem w "Dzień dobry TVN" musiała starać się o specjalne pozwolenie od produkcji.

- [...] Ja musiałam nawet załatwiać pozwolenie osoby produkującej program, aby przyjść bez makijażu, bo operatorzy, osoby z realizacji programu, są przyzwyczajone do tego, że nikt się nigdy nie świeci, że jest matowo. Więc musiałam mieć zgodę, żeby pójść bez makijażu, ale udało się i wszyscy zaakceptowali i uszanowali to, że chcę to zrobić - powiedziała w rozmowie z JastrząbPost. 

A tak Martyna Kaczmarek prezentowała się na premierze "Niebezpiecznych dżentelmenów". Myślicie, że więcej polskich gwiazd powinno pójść za trenem #nomakeup i częściej pokazywać się na wydarzeniach bez makijażu? 

EN_01551668_0464
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS
EN_01551668_0642
fot. VIPHOTO/East News
EN_01551668_0644
fot. VIPHOTO/East News