Obserwuj w Google News

Marta Manowska w szpitalu. "Taki jeden mi się przyplątał i nie chce się odczepić"

2 min. czytania
16.01.2023 15:31
Zareaguj Reakcja

Marta Manowska pokazała zdjęcie z oddziału szpitalnego i poprosiła o pomoc. Prowadząca "Sanatorium miłości" dołączyła też link do ważnej zrzutki. Co się stało? 

Marta Manowska
fot. Natasza Mludzik/TVP/East News

Marta Manowska to prezenterka znana z TVP, której popularność przyniosły programy "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości". Prowadzi też "The Voice Senior" oraz autorski program na kanale TVP Kobieta, w którym przeprowadza wywiady.

Poza telewizją Marta Manowska chętnie angażuje się w inicjatywy o charakterze charytatywnym, m.in. współpracuje z projektem "Obiady dla bohaterów", wspierającym samotnych powstańców. Prezenterka działa również w Fundacji Herosi, której celem jest pomoc dzieciom i nastolatkom przebywającym na oddziałach onkologicznych. Gwiazda TVP udziela się jako wolontariuszka i często wykorzystuje swoje zasięgi w social mediach do nagłaśniania zbiórek dla swoich podopiecznych. 

Redakcja poleca

Marta Manowska udostępniła zdjęcie ze szpitala 

Na Instagramie Marty Manowskiej pojawiło się niepokojące zdjęcie z oddziału Instytut Matki i Dziecka w Warszawie. Gospodyni "Sanatorium miłości" zwróciła się do swoich obserwatorów o wsparcie i zamieściła link do zrzutki. 

- Taki Jeden mi się na oddziale przypałętał i nie chce się odczepić - napisała Marta Manowska. 

Po chwili wyjaśniło się, że chodzi jej przyjaciela, który poważnie zachorował i potrzebuje środków na leczenie.

Oliwier chce zostać lekarzem, być Herosem. Ma też inne plany, których nie zdradzę, bo jak to się mówi, nie będę spojlerować. Rzućcie okiem na zbiórkę:) Możemy Mu pomóc szybko się pozbierać. Ma ku temu wszystko - siłę, zawziętość i upór, przyjaciół. Wspaniałą rodzinę. Do dzieła! - napisała, zachęcając do udziału w zbiórce. 

17-letni podopieczny Marty Manowskiej walczy ze złośliwym mięsakiem Ewinga. O chorobie dowiedział się przypadkiem, najpierw sądząc, że doznał kontuzji żebra. Przez chorobę nastolatek musiał zrezygnować ze swojej sportowej pasji. Marta Manowska bardzo chciałaby mu pomóc, dlatego nie zawahała się poprosić fanów o wsparcie zbiórki dla Oliwiera odbywającej się na Zrzutka.pl.