Obserwuj w Google News

Mówili, że to najgorzej dobrana para „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Nadal nie mają rozwodu

2 min. czytania
09.06.2023 15:55
Zareaguj Reakcja

Marta Podbioł i Maciej Mikołajczak w 8. sezonie programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” stworzyli jedną z najbardziej kontrowersyjnych par w historii polskiej serii tego show. Między małżonkami faktycznie zaiskrzyło, ale jedynie negatywnymi emocjami. Na jaw wyszło, że po wielu miesiącach od zakończenia programu, nadal nie mają rozwodu. Dlaczego?

Mówili, że to najgorzej dobrana para „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Nadal nie mają rozwodu
fot. YouTube/screen tvnpl

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to program, który doczekał się swoich edycji w naprawdę wielu krajach. Na czym polega jego fenomen? Uczestnicy show biorą udział w ryzykownym eksperymencie – eksperci na podstawie przeprowadzonych wcześniej badań dobierają im potencjalnie idealnego partnera. Haczyk polega na tym, że para spotyka się od razu na ślubnym kobiercu. Po wspólnie spędzonym miesiącu miodowym małżonkowie decydują, czy chcą się rozwieść czy nie. I o ile ekspertom polskiej edycji udało się stworzyć kilka trwałych relacji, o tyle w przypadku Marty i Macieja z 8. sezonu doszło do fatalnej pomyłki.

Zobacz też:  Była gwiazdą "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Szykuje się do kolejnego ślubu

Marta i Maciej ze „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Co poszło nie tak?

Gdy bierze się ślub z nieznajomym w asyście kamer, trudno mówić o jakimkolwiek komforcie. Z tego właśnie powodu, nikt nie powinien dziwić się Marcie i Maciejowi, że podczas ceremonii nie wyglądali na szczególnie szczęśliwych. W programie ta sytuacja szybko się zmienia, gdy świeżo upieczeni małżonkowie zaczynają się poznawać. W przypadku tej dwójki – im byli ze sobą dłużej, tym zaczynało się robić gorzej.

Redakcja poleca

Maciej nie ukrywał, że Marta nie do końca jest w jego typie, Marta z kolei miała żal do swojego partnera, że nie chce się do niej zbliżyć, przez co czuła się odrzucana. W efekcie po miesiącu spędzonym razem, małżonkowie mieli sobie wiele do powiedzenia, ale gąszczu gorzkich słów i żali, nie było już miejsca na cokolwiek miłego.

Na koniec eksperymentu jednogłośnie okrzyknęli, że żądają rozwodu. Finał 8. sezonu „Ślubu od pierwszego wejrzenia” miał miejsce w listopadzie ubiegłego roku, a nagrania do programu odbywały się w pierwszych jego miesiącach. W czerwcu 2023 wyszło na jaw, że Marta i Maciej w świetle prawa nadal są małżonkami.

Marta i Maciej ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nadal bez rozwodu. Dlaczego?

Maciej niedługo po wyemitowaniu przez TVN ostatniego odcinka show zdradził, że znalazł szczęście u boku innej kobiety. Tej samej, która przed programem odrzucała jego zaloty. Mężczyzna wciąż realizuje się jako gwiazda disco-polo.

Marta od czasu emisji programu przeszła niemałą metamorfozę. Jej poczynania po „Ślubie od pierwszego wejrzenia” obserwuje na Instagramie aż 55 tysięcy internautów. Gwiazda programu TVN raz na jakiś czas nawiązuje kontakt ze swoimi obserwatorami. W najnowszej serii Q&A zdradziła, że wciąż jest żoną Macieja (urzędowo).

- Za miesiąc mam poznać termin rozprawy dopiero – zdradziła.

Choć Marta i Maciej wytrzymali ze sobą ledwo miesiąc (co i tak przyszło im z trudem), małżeństwem są już od ponad roku.

Beyonce Justin Timberlake Britney Spears
11 Zobacz galerię
fot. FaceToFace/REPORTER/East News, AFP/EAST NEWS, Photo Image Press / Splash News/EAST NEWS