Obserwuj w Google News

Marianna Schreiber wyjechała z Polski. Co z komisją wojskową?

2 min. czytania
30.12.2022 22:41
Zareaguj Reakcja

Marianna Schreiber wybrała się na urlop za granicę. Przyznaje jednak, że nie potrafi na dłuższą metę cieszyć się życiem z dala od Polski. Na szczęście niedługo wraca, a następnie zamierza udać się na badania kwalifikujące do wstąpienia w szeregi Wojska Polskiego.

Marianna Schreiber wyjechała z Polski. Co z komisją wojskową?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Marianna Schreiber po raz trzeci w życiu wyjechała z Polski. O swoich doświadczeniach z podróży na bieżąco informuje internautów. Okazuje się, że wycieczka do Turcji sprawiła, że żona posła PiS zrozumiała coś bardzo dla niej ważnego.

Redakcja poleca

Marianna Schreiber jest w Turcji, lecz tęskni za Polską

Tęsknota za krajem ojczystym kładzie się cieniem na grudniowym wyjeździe Marianny Schreiber. Gwiazda internetu w długim instagramowym poście poinformowała swoich fanów, że nie może znaleźć szczęścia z dala od Polski.

3. raz w swoim życiu jestem za granicą i trzeci raz czuję to samo… jestem w innym kraju, korzystam z tutejszych dóbr, ale spędzam czas w poczuciu silnej tęsknoty za Polską. Nie potrafię bez Niej żyć. Tak, jak nie potrafię żyć bez rodziny. Dłużej niż kilka dni rozłąki jest ciężko — żaliła się na Instagramie.

Jak wiadomo, podróże kształcą. Podczas swojego pobytu za granicą Marianna Schreiber dowiedziała się o sobie dwóch rzeczy. Po pierwsze: nie potrafi odnaleźć się w innym kraju. Po drugie: fascynuje ją podwodny świat.

Marianna Schreiber jest zafascynowana rybami

Trzeci raz za granicą, pierwszy raz pod wodą. Grudzień jest dla Marianny Schreiber pełen wrażeń. Podczas wakacji gwiazda miała okazję wstąpić do Akwarium Antalya, gdzie obserwowała podwodny świat, przechadzając się po przeszklonych korytarzach. Jak przyznała, niektóre z ryb, które zobaczyła, wywołały u niej strach. Nie przeszkodziło jej to jednak w dobrej zabawie. Wygląda na to, że Marianna zdołała odkryć swoje wewnętrzne dziecko.

Świat podwodny jest FASCYNUJĄCY. Pierwszy raz doświadczyłam oglądania ryb z tej perspektywy. Jedne wywołują uśmiech, inne przerażenie. Moje reakcje były równe reakcji małego dziecka — relacjonowała Schreiber.

Marianna wstępuje do wojska? Niedługo stawi się na komisji

Wszystko, co dobre, szybko się kończy — dotyczy to także urlopu Marianny Schreiber. Przed żoną polityka ciężki miesiąc. Zaraz po powrocie do Polski będzie musiała sprostać wyzwaniu, którego się podjęła, i udać się na komisję wojskową.

— Już jutro przywitamy Nowy Rok 2023. Początek Nowego Roku to dla mnie badania do WOJSKA POLSKIEGO, które odbędą się już 4 stycznia. Trzymajcie za mnie kciuki — napisała na Twitterze Schreiber.

Czy uda jej się dostać do armii? Wygląda na to, że odpowiedź na to pytanie poznamy naprawdę niedługo.

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @marysiaschreiber/Twitter: @MSchreiberM