Obserwuj w Google News

Marianna Schreiber przeszła zaskakującą transformację. Tak wyglądała na poligonie

2 min. czytania
27.02.2023 16:57

Marianna Schreiber przechodzi w wojsku szkołę życia. Jakiś czas temu 30-letnia żona polityka PiS zapisała się do wojska i dziś spędza długie godziny z dala od bliskich. W wolnych chwilach Schreiber relacjonuje na Instagramie swoje przeżycia. Niedawno podzieliła się z internautami zdjęciem z poligonu. Trudno ją rozpoznać.

Marianna Schreiber przeszła zaskakującą transformację. Tak wyglądała na poligonie
fot. Pawel Wodzynski/East News, Instagram: @marysiaschreiber

Ma 30 lat. Jest mamą, gwiazdą internetu, działaczka polityczną, niedoszłą modelką, żoną polityka PiS i... żołnierką. Curriculum vitae Marianny Schreiber jest długie i zaskakujące, a za umieszczenie w nim jednej pozycji odpowiedzialni są internauci.

Zobacz także: Marianna Schreiber pójdzie w kamasze? Internauci zdecydowali

Marianna Schreiber poszła do wojska

O losie Marianny Schreiber zadecydował internet. Jakiś czas temu żona Łukasza Schreibera zamieściła na Twitterze wpis, w którym obiecała, że jeżeli internauci zbiorą pod nim dwa tysiące polubień, ona stawi się na komisji wojskowej. Nietrudno się domyślić, że użytkownicy Twittera z łatwością nabili wymaganą liczbę serduszek pod postem. Po kilkunastu godzinach było ich aż dziesięć tysięcy.

Będąc osobą słowną i honorową, Marianna udała się na komisję wojskową. Została wcielona w szeregi armii i dziś opisuje swoje przeżycia w instagramowych postach.

Zobacz także: Marianna Schreiber idzie do wojska. Kończy z polityką?

Marianna Schreiber przeszła transformację. Kazano jej pomalować twarz

Początki były trudne. Marianna narzekała na brak snu, wolnego czasu i niezbyt dobre jedzenie. Skarżyła się też na to, że ze względu na jej rozpoznawalność, dodatkowo dostaje w kość.

Niech ten uśmiech Was nie zmyli. To poker face. Dawno tak mnie nikt nie "orał". Może dam radę? Proszę o gromy wsparcia. Służyć ojczyźnie piękna rzecz, ale jaka ciężka - opowiadała później w sieci.

Po kilku dniach, które upłynęły jej na ćwiczeniach, na profilu Schreiber pojawiło się zdjęcie, na którym żona polityka jest nie do poznania. Wzięła udział w zajęciach na poligonie, podczas których musiała pomalować twarz.

Na szczęście wygląda na to, że Marianna nauczyła się dostrzegać pozytywne strony swojego szkolenia.

"Zajęcia na poligonie, to świetne doświadczenie w dobrowolnej zasadniczej służbie wojskowej. Wiadomo, nie zawsze jest lekko, ale… jakie przeżycia! Deszcz, śnieg, nauka praktyczna. Dałyśmy radę!" — chwaliła się w opisie Schreiber.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @marysiaschreiber