Obserwuj w Google News

Marianna Schreiber spędza kolejny dzień w wojsku. Ujawniła, ile zarobi

2 min. czytania
23.02.2023 21:58

Marianna Schreiber przebywa obecnie na szkoleniu wojskowym. Niedawno chwaliła się poligonowym jadłospisem i opowiadała o trudach codzienności początkującego żołnierza. Tym razem ujawniła, jaka kwota przysługuje jej za udział w militarnym treningu. Nie jest to oszałamiająca suma.

Marianna Schreiber
fot. Pawel Wodzynski/East News

Marianna Schreiber zdobyła rozpoznawalność jako jedna z uczestniczek programu „Top model”. Celebrytka wzbudziła ogromne zainteresowanie widzów, gdy ujawniła, że do show zgłosiła się w sekrecie przez swoim mężem Łukaszem Schreiberem, który jest wysoko postawionym politykiem PiS. Mimo że jej kariera w modelingu się skończyła, gwiazda zebrała duże grono obserwatorów, co wykorzystuje do promowania swoich kolejnych projektów.

Zobacz także:  Marianna Schreiber poszła do wojska. "Dawno tak mnie nikt nie orał"

Marianna Schreiber założyła partię polityczną. Następnie wstąpiła do wojska

Marianna Schreiber jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej konto na Instagramie obserwuje obecnie prawie 35 tysięcy użytkowników. Żona polityka Prawa i Sprawiedliwości postanowiła iść w ślady męża i sprawdzić się w polityce. Po tym, jak założyła swoją partię „Mam dość 2023” wylało się na nią morze hejtu. Obserwatorzy zarzucili Schreiber, że ta działa na korzyść PiS i ma na celu przejęcie części wyborców konkurencyjnych partii.

Tak jak ci mówiłam: mój mąż zajmuje się prawem, ja sprawiedliwością i tworzymy zgrany duet. Oczywiście żartuję. Drodzy widzowie, zaręczam naprawdę, że nic takiego nie ma miejsca, bo gdyby tak było, to wtedy działania byłyby zupełnie inne

– skomentowała plotki w rozmowie z Krzysztofem Stanowskim.

Schreiber po kolejnym ataku w sieci zdecydowała się utrzeć nosa internautom i udowodnić swoją miłość do ojczyzny wstępując do wojska.

Redakcja poleca

Marianna Schreiber trenuje na poligonie. Wyjawiła ile zarobi na szkoleniu wojskowym

Na Twitterze początkującej polityk pojawił się nietypowy post – Marianna Schreiber zadeklarowała, że jeśli zgromadzi pod wpisem 200 reakcji, zgłosi się na szkolenie wojskowe. Dotrzymała słowa.

Podjęłam decyzję i poszłam o krok dalej. 4 stycznia przejdę badania w sprawie szkolenia się na żołnierza zawodowego. Wówczas odbędę szkolenie 28-dniowe od 20 lutego. Następnie 11-miesięczne przygotowanie odbywające się codziennie. I żaden hejter nie będzie pluł mi w twarz

 – poinformowała celebrytka za pośrednictwem Instagrama.

Swoimi zmaganiami na poligonie Schreiber chwali się na swoim profilu. Niedawno pokazała fanom, jak wygląda poligonowe menu, a tym razem wyznała, ile zarobi biorąc udział w wojskowym szkoleniu.

Okazało się, że kwota nie jest specjalnie imponująca – była modelka za żołnierskie zmagania otrzyma 4560 złotych brutto.

Spodziewaliście się wyższego wynagrodzenia?

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

Screen Instagram/marysiaschreiber
fot. Screen Instagram/marysiaschreiber