Obserwuj w Google News

Marianna Schreiber pokazała wojskowe menu. „Salcesonu nie jem”

2 min. czytania
22.02.2023 17:07
Zareaguj Reakcja

Marianna Schreiber zgodnie z obietnicą złożoną internautom wybrała się na szkolenie militarne. Niedawno celebrytka prosiła fanów o wsparcie w tej trudnej przeprawie, a teraz pochwaliła się wojskowym jadłospisem – wygląda na to, że udało jej się „zadomowić” na poligonie. Na przeszkodzie stoi jedynie salceson.

Marianna Schreiber
fot. Screen Instagram/marysiaschreiber

Marianna Schreiber popularność zdobyła jako uczestniczka programu „Top model” emitowanego na antenie TVN. Największe emocje widzów budził fakt, że mężem celebrytki jest wysoko postawiony polityk Prawa i Sprawiedliwości. Żona Łukasza Schreibera miała zgłosić się do programu w tajemnicy przed ukochanym i choć jej kariera w show szybko się skończyła, zebrała spore grono obserwatorów w mediach społecznościowych.

Zobacz także:  Marianna Schreiber poszła do wojska. "Dawno tak mnie nikt nie orał"

Marianna Schreiber – od modelki do polityczki

Celebrytka swoją rozpoznawalność wykorzystała do wypromowania swojego nowego projektu. Marianna Schreiber postanowiła pójść w ślady męża i spróbować swoich sił w polityce. Jej partia polityczna „Mam dość 2023” wzbudziła spore kontrowersje – początkującej polityk zarzucono, że pracuje na rzecz PiS, starając się przejąć część wyborców konkurencyjnych partii.

Tak jak ci mówiłam: mój mąż zajmuje się prawem, ja sprawiedliwością i tworzymy zgrany duet. Oczywiście żartuję. Drodzy widzowie, zaręczam naprawdę, że nic takiego nie ma miejsca, bo gdyby tak było, to wtedy działania byłyby zupełnie inne

– tłumaczyła Schreiber w rozmowie z Krzysztofem Stanowskim.

Mimo fali hejtu, jaka wylała się na gwiazdę, ta postanowiła postawić na swoim i podchodzi do przykrych komentarzy w sieci z ogromnym dystansem.

Redakcja poleca

Marianna Schreiber poszła do wojska. Pokazała, jak wygląda jadłospis

Po tym, jak hejterzy w brutalnych słowach komentowali patriotyzm Marianny Schreiber, ta postanowiła zagrać im na nosie i udowodnić, że jest gotowa do podjęcia służby wojskowej.

Podjęłam decyzję i poszłam o krok dalej. 4 stycznia przejdę badania w sprawie szkolenia się na żołnierza zawodowego. Wówczas odbędę szkolenie 28-dniowe od 20 lutego. Następnie 11-miesięczne przygotowanie odbywające się codziennie. I żaden hejter nie będzie pluł mi w twarz

 – zapowiedziała na swoim instagramowym profilu.

 Jak powiedziała, tak zrobiła – niedawno w mediach społecznościowych polityk ukazało się ujęcie z poligonu. Tym razem celebrytka pochwaliła się poligonowym menu.

Salcesonu nie jem, ale jak widać – mięso jest i tutaj (zdjęcie z wtorku) –  tak, wiem, że dziś Środa Popielcowa –  moja głowa została posypana popiołem. 6 zdjęć (NOTATKI z 1 dnia w wojsku) spisane na kartkach. Proszę, nie oceniajcie mnie. Nie jestem ze stali

– napisała żona Łukasza Schreibera pod postem.

Kibicujecie Mariannie Schreiber?

Screen Instagram/marysiaschreiber
fot.
Screen Instagram/marysiaschreiber
fot.