Obserwuj w Google News

Marianna Schreiber awansuje w wojsku? Na Instagramie zdradziła nowe plany

2 min. czytania
02.03.2023 12:40
Zareaguj Reakcja

Marianna Schreiber zapisała się na szkolenie wojskowe. Chociaż na początku zapewniała, że nie zamierza porzucać swojej działalności politycznej, teraz można przypuszczać, że jej plany uległy zmianie. Na Instagramie Schreiber zdradziła, że nosi się z zamiarem rozpoczęcia kursu oficerskiego.

Marianna Schreiber na Instagramie ujawnia nowe plany. Chce zostać w wojsku?
fot. Instagram: @marysiaschreiber

Marianna Schreiber poszła do wojska, zachęcona przez internautów. Pierwsze dni w szeregach armii były dla niej sporym wyzwaniem. Dyscyplina, którą jej narzucono, najwyraźniej była dla Marianny trudna do zaakceptowania. W dodatku żona polityka Prawa i Sprawiedliwości, Łukasza Schreibera, skarżyła się w sieci, że spotykają ją pewne nieprzyjemności w związku z jej rozpoznawalnością. Później jednak przywykła do wojskowej codzienności. Poznała nowych ludzi i nauczyła się czerpać przyjemność z obowiązkowych ćwiczeń. Przy okazji przeszła kilka transformacji — zmieniła fryzurę i podczas praktyk na poligonie wymalowała twarz na czarno. Efektami tych metamorfoz Schreiber pochwaliła się na Instagramie.

Idąc do wojska, Marianna zastrzegała, że nie zamierza rezygnować ze swojej dotychczasowej działalności politycznej. Czyżby od tego czasu jej plany uległy zmianie? Niedawno Schreiber dała swoim fanom możliwość zadawania jej pytań. Jedno z nich dotyczyło jej kariery w wojsku. Marianna zdradziła, że zastanawia się nad kontynuowanie przygody w służbach mundurowych.

Zobacz także: Marianna Schreiber spędza kolejny dzień w wojsku. Ujawniła, ile zarobi 

Marianna Schreiber chce awansować? Rozważa karierę wojskową

Marianna Schreiber ledwo liznęła żołnierskiego życia i już zdążyła się w nim rozsmakować. Na Instagramie ujawniła, że rozważa karierę w wojsku. Kiedy fan zapytał ją, czy planuje zapisać się na kurs oficerski, odpowiedziała:

Tak. Myślę o tym
Marianna Schreiber chce iść na kurs oficerski
fot. Instagram: @marysiaschreiber

Czyżby jej kariera polityczna stała pod znakiem zapytania?

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @marysiaschreiber