Obserwuj w Google News

Marianna Schreiber kończy z wojskiem? Nie chcą jej przyjąć

2 min. czytania
31.05.2023 14:19
Zareaguj Reakcja

Marianna Schreiber, żona Łukasza Schreibera i liderka partii „Mam dość 2023”, ukończyła szkolenie wojskowe. Chociaż początkowo sugerowała, że zamierza kontynuować swoją przygodę z polską armią, los pokrzyżował jej plany. Okazuje się, że największą przeszkodą jest jej rozpoznawalność.

Marianna Schreiber kończy z wojskiem? Nie chcą jej przyjąć
fot. Instagram: @marysiaschreiber

Marianna Schreiber z uczestniczki „Top Model” stała się gwiazdą internetu. Po zakończeniu swojej przygody z programem TVN żona polityka PiS-u postanowiła przekuć rozpoznawalność w swego rodzaju karierę. Zaczęła komentować wydarzenia na polskiej scenie politycznej, tworzyć piosenki rapowe i założyła ugrupowanie „Mam dość 2023”, które jej zdaniem ma szansę na zdobycie poparcia w wyborach.

Aby udowodnić swoje zaangażowanie i konsekwencje, Marianna za namową internautów zgłosiła się do dobrowolnej służby wojskowej. Po kilku tygodniach złożyła przysięgę, a potem zaczęła zastanawiać się nad kontynuowaniem przygody z polską armią… Niestety coś pokrzyżowało jej plany.

Redakcja poleca

Marianna Schreiber kończy z wojskiem?

Instagramowy profil Marianny Schreiber obserwuje ponad 30 tysięcy osób. Liderka partii „Mam dość 2023” i gwiazda internetu pozostaje z nimi w stałym kontakcie – relacjonuje wydarzenia ze swojego życia prywatnego i dosyć często umożliwia im zadawanie jej pytań. Jakiś czas temu jeden z internautów był ciekaw, czy Schreiber planuje związać się z wojskiem na dłużej.

Tak. Myślę o tym - odpowiedziała wtedy żona Łukasza Schreibera.

Chociaż nie brakuje jej ambicji i zapału, Marianna napotkała na pewne trudności, które stawiają jej wojskową przyszłość pod znakiem zapytania. Niedawno opublikowała na Instagramie obszerny wpis, w którym wyjaśniła, że ze względu na popularność, ma trudność z dostaniem się do jednostek wojskowych.

„Rozumiem to. Z jednej strony kończysz szkolenie jak każdy inny Obywatel, masz osiągnięcia, umiejętności, wyniki, ale… czasem w wielu jednostkach przeszkadza rozpoznawalność i na to już nie jestem silna. Co mam z tym zrobić? Nie zmienię tego. Wierzę, że są jednostki, które docenią mnie jako człowieka, żołnierza ze szkolenia DZSW, a nie Mariannę Schreiber z mediów” – wyjaśniła Marianna.

Jednocześnie zasugerowała, że nie chce porzucić swoich planów związanych z wojskiem. Czy zostanie przyjęta do służby? Czas pokaże...

Znani leworęczni
10 Zobacz galerię
fot. Instagram

Źródła: RadioZET.pl