Obserwuj w Google News

Maria Sadowska ofiarą hejtu. Ojciec artystki usłyszał zarzut pedofilii

2 min. czytania
14.12.2022 16:43
Zareaguj Reakcja

Maria Sadowska została zaatakowana przez internautów w związku z zarzutem pedofilii, jaki usłyszał jej ojciec. Pod postem artystki w mediach społecznościowych zaroiło się od niepochlebnych komentarzy.

Maria Sadowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Maria Sadowska zyskała ogólnopolską popularność jako piosenkarka i osobowość telewizyjna znana między innymi z "The Voice of Poland". Obecnie z powodzeniem realizuje się jako reżyserka. Na swoim koncie ma takie filmy jak "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" czy "Dziewczyny z Dubaju", a niedługo zobaczymy jej najnowsze dzieło, erotyczną produkcję "Pokusa". Niestety, kiedy Sadowska chciała zareklamować film w mediach społecznościowych, padła ofiarą krytyki internautów. Wszystko za sprawą zarzutu, jaki usłyszał ojciec artystki.

Redakcja poleca

Maria Sadowska ofiarą hejtu. Ojciec artystki usłyszał zarzut pedofilii

13 grudnia 2022 roku media obiegła informacja, że kompozytor Krzysztof S. usłyszał zarzut przestępstwa o charakterze pedofilskim. Nie przyznał się do winy.

- 12 grudnia zarzut popełnienia czynu z art. 200 par. 1 k.k. przedstawiony został Krzysztofowi S. Zarzut dotyczy zdarzenia z 2017 r. mającego miejsce w Puławach podczas warsztatów jazzowych organizowanych dla dzieci i młodzieży - poinformowała redakcja portalu TVP Info, powołując się na wypowiedź rzeczniczki Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandry Skrzyniarz.

Część internautów była oburzona, że Maria nie odniosła się do głośnej sprawy dotyczącej jej ojca. Wyraz swojej frustracji dali w komentarzach pod opublikowanym przez nią postem, często nie przebierając w słowach.

- Nagrywa Pani takie filmy, a obok Pani takie tragedie się dzieją. Nie dowierzam.

- A wydasz oświadczenie odnośnie wyroku na ojcu? Chodzi o zbrodnie pedofilskie. Czy zaraz komentarze będą zablokowane?

- Pani nadal broni ojca? Zmowa milczenia.

- A o tatusiu? Może film nakręcisz? - czytamy.

Obecnie konto Marii Sadowskiej na Instagramie jest kontem prywatnym.

Maria Sadowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS