Obserwuj w Google News

Marek Kondrat przyłapany. Plotki o nim i żonie okazały się prawdą

2 min. czytania
27.06.2023 15:23
Zareaguj Reakcja

Marek Kondrat i jego żona Antonina Turnau przez lata byli jedną z najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu. Przed ciekawskimi skryli się w Hiszpanii. Teraz do mediów dotarły zaskakujące wieści na ich temat.

Marek Kondrat z żoną wrócili do Polski
fot. Jan GRACZYNSKI/East News

Związek Marka Kondrata i o 38 lat młodszej od niego Antoniny Turnau przed laty był jedną z największych sensacji w polskim show-biznesie. Para długo się ukrywała i nawet kiedy ich relacja wyszła na jaw, jak ognia unikali pojawiania się w mediach. Bezpieczne schronienie przed oczami ciekawskich i mediami znaleźli za granicą. Przeprowadzili się do Hiszpanii i tam mieszkali szczęśliwie. Aż do teraz, bo potwierdziły się plotki, które krążyły od pewnego czasu. Aktor spakował walizki.

Marek Kondrat wrócił do Polski. Nie chce żyć na „zadu*iu”

Już od pewnego czasu w mediach krążyły pogłoski, że Marek Kondrat i jego żona rozważają wyprowadzkę z Hiszpanii i powrót do Polski. Miało to mieć związek z edukacją ich córki, Heleny. Jak w swojej wypowiedzi na łamach „Polityki” zdradził aktor, ich dom pod Alicante położony jest w takim miejscu, z którego dojazd do przedszkola zajmował mu godzinę. Gwiazdor stwierdził, że nie chce spędzać życia w samochodzie.

- W Hiszpanii mieszkamy w fantastycznym, pięknym miejscu pod górami, ale na kompletnym zadupiu. Żeby Helenę wozić do przedszkola, potrzebowałem godziny w jedną stronę. A nie planowałem spędzić życia w samochodzie – przekazał na łamach tygodnika. 

Redakcja poleca

Teraz okazuje się, że nie były to jedynie rozważania, ponieważ paparazzi przyłapali polskiego aktora wraz z rodziną w Sopocie. Jak poinformował tygodnik „Życie na gorąco”, plotki o przeprowadzce się potwierdziły, a gwiazdor i jego rodzina są już na stałe w Polsce.

Marek Kondrat wspiera nowy biznes żony

Co ciekawe, powrót do kraju ma być związany nie tylko z edukacją Heleny, ale również biznesem Antoniny, która chciała zostać projektantką mody. Zresztą ma ku temu stosowne wykształcenie, bowiem studiowała w Krakowskiej Szkole Projektowania Ubioru. Jak informuje magazyn, Turnau chce się realizować zgodnie ze swoim kierunkiem. Jak dodano, Marek Kondrat ma mocno wspierać żonę w tym przedsięwzięciu i być przekonanym o jej sukcesie. Przez lata obserwował, jak rozwijała jego markę winiarską, dlatego jest pewien, że to będzie strzał w dziesiątkę.

Rafał i Marcin Mroczek
16 Zobacz galerię
fot. Instagram @rafalmroczek