Obserwuj w Google News

Marek Kondrat i Antonina Turnau wrócili do Polski. Wyciekły zdjęcia brzuszka

2 min. czytania
07.07.2023 10:08
Zareaguj Reakcja

Marek Kondrat i Antonina Turnau na dobre powrócili do Polski po ośmiu latach w Hiszpanii. Niedawno paparazzi przyłapali aktora na spacerze. Jeden z portali zwraca uwagę na zaokrąglony brzuszek.

Marek Kondrat na spacerze
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Niedawno w mediach pojawiły się doniesienia o tym, że Marek Kondrat i Antonina Turnau po kilku latach życia w Hiszpanii, zdecydowali się na powrót do Polski. Para została przyłapana podczas spaceru w Trójmieście. Teraz w sieci pojawiły się nowe zdjęcia. Uwagę zwraca zaokrąglony brzuszek.

Marek Kondrat mocno się zmienił. Widać zaokrąglony brzuszek

Marek Kondrat i Antonina Turnau po niemal ośmiu latach życia w Hiszpanii postanowili powrócić do Polski. Choć przed laty aktor wspominał, że właśnie w tamtym kraju planował spędzić emeryturę, to jednak życie zweryfikowało te plany. Para przeprowadziła się do Alicante w 2015 roku, krótko po ślubie. Potem na świat przyszła córka Helena. Teraz obowiązki związane z wychowaniem i opieką nad dzieckiem stały się dość uciążliwe. Niedawno aktor „Ekstradycji” narzekał, że odwożenie córki do szkoły zajmowało mu godzinę, a nie chce tyle czasu spędzać w aucie. Ponadto Helena miała coraz więcej zajęć w Polsce, co sprawiło, że rodzina Marka Kondrata spędzała czas w hiszpańskim domu coraz rzadziej.

Redakcja poleca

- Dziecko, które dziś rozdaje karty, trzyma nas w Polsce. Helenka ma swoje zajęcia, które coraz bardziej się rozrastają. Bywamy więc w naszym domu dwa razy w roku, na tyle rzadko, że chyba trzeba będzie go sprzedać. Ale ja do murów się nie przywiązuję – przekazał aktor na łamach „Polityki”.

Zobacz także: Marek Kondrat zaskoczył wyznaniem młodszą żonę. Mają ciche dni?

I słowa te się spełniły, bo para jakiś czas temu została przyłapana już w Polsce. Ostatnio jednak uwagę fotoreporterów zwrócił szczegół wyglądu Marka Kondrata. Okazuje się, że dawny bożyszcze kobiet, mając dziś 73 lata, zaczyna coraz bardziej odbiegać od dawnego ideału i nabrał krągłości. Jego brzuszek przykuł uwagę paparazzi, a zdjęcia opublikował portal ShowNews, zwracając uwagę, że małżeństwo z młodszą o 38 lat Antoniną wyraźnie mu służy. Serwis podkreśla, że gwiazdor, do którego kiedyś wzdychały tysiące kobiet, dziś jest już mocno odmieniony, a upływ czasu sprawił, że nie od razu można rozpoznać, że pan z brzuszkiem to właśnie Marek Kondrat.

John Malkovich
8 Zobacz galerię
fot. Moeller/face to face/REPORTER/East News