Obserwuj w Google News

Marcin Prokop o rozstaniu z żoną. Mówił o rozwodzie w „Dzień Dobry TVN"

2 min. czytania
18.01.2023 13:27
Zareaguj Reakcja

W „Dzień Dobry TVN” doszło do zaskakującej sytuacji. Marcin Prokop opowiedział widzom o jego relacji z żoną. Padły słowa o rozstaniu i rozwodzie. Czy to już koniec miłości dziennikarza?

marcin-prokop-o-rozstaniu-z-żoną-mówił-o-rozwodzie-w-dzień-dobry-tvn
fot. Pawel Wodzynski/East News

Marcin Prokop poprowadził wraz z Dorotą Wellman ostatnie wydanie „ Dzień dobry TVN”. W cyklu programu poświęconym gwiazdom show-biznesu do gospodarzy porannego show TVN dołączył także Mateusz Hładki. Nieoczekiwanie rozmowa o nowej trasie Madonny wywołała dyskusję na temat relacji Marcina Prokopa z żoną. Dziennikarz zaskoczył widzów, a jego współprowadząca „skarciła” go za niepotrzebne poruszanie kwestii jego życia prywatnego na antenie.

Redakcja poleca

Marcin Prokop przeprosił żonę w „Dzień Dobry TVN”. Wspomniano o rozwodzie

Prezenter, wsłuchując się w opowieść Hładkiego o muzycznych planach Madonny, zapytał, czy aby ogłosić trasę koncertową, należy najpierw usunąć wszystkie zdjęcia z Instagrama. Na podobny krok zdecydowały się wcześniej między innymi Taylor Swift i Jennifer Lopez, dając w ten sposób znać fanom, że już wkrótce rozpocznie się nowa era w ich karierze. W odpowiedzi Mateusz zarzucił Marcinowi, że nie interesuje się poczynaniami wielu znanych osób, a na wcześniej wspomnianej aplikacji obserwuje tylko żonę.

- I to swoją w dodatku. To jest podejrzane. A jak pewnego dnia przestanę ją obserwować, bo mi się odkliknie? - dociekał Prokop.

- To będą pisali, że się rozwodzicie. Wiem, że jak przestaniesz kogoś obserwować, kto jest powszechnie znany, to znaczy, że się rozstaliście - wyjaśniał mu meandry świata show-biznesu Hładki.

Na reakcję Prokopa nie trzeba było długo czekać. Dziennikarz postanowił przeprowadzić eksperyment i zaprosił internetowe portale do wspólnej zabawy.

- Zróbmy eksperyment. Żono, przepraszam. Żono, odlajkowuję cię. Zobaczymy, co na ten temat napiszą - głośno zastanawiał się prowadzący „DDTVN”.

Dyskusja Hładkiego i Prokopa nie spodobała się jednak Dorocie Wellman, która postanowiła ustawić redakcyjnych kolegów do pionu.

- Chłopaki nie podniecajcie się, bo wam żyłka pęknie - powiedziała dobitnie.

Gest „odobserwowania” znajomego na Instagramie rzeczywiście nierzadko urasta do rangi znaku zakończenia przyjaźni. Sporo wie o tym chociażby Jessica Mercedes, która dała w ten sposób znać o konflikcie z Julią Wieniawą.

Spodziewaliście się, że Marcin Prokop będzie w stanie wymyślić tak zaskakującą intrygę?