Obserwuj w Google News

Marcin Mroczek zdradził tajemnicę „M jak miłość”. Tego nie zobaczymy w TVP

2 min. czytania
18.11.2022 17:22
Zareaguj Reakcja

Marcin Mroczek czasami zdradza smaczki z planów filmowych i pokazuje, jak niektóre rzeczy wyglądają od kuchni. Tym razem opublikował nagranie z Wigilii w „M jak miłość”. Produkcja zabrała się już za świąteczne odcinki, a telefon Mroczka uchwycił coś, czego widzowie nie uświadczą na małym ekranie.

Marcin Mroczek
fot. screen Instagram mroczek_marcin

Marcin Mroczek w „M jak miłość” wciela się w postać Piotra Zduńskiego. Z okazji Wigilii u Mostowiaków na plan zaproszono m.in. Kacpra Kuszewskiego, Teresę Lipowską, Krzysztofa Tyńca czy Dominikę Ostałowską. Stół wyglądał dość dziwnie – okazał się trikiem produkcji, a widzowie Marcina Mroczka dzięki nagraniu dowiedzieli się, jak kręcone są niektóre ujęcia.

Zobacz także:  Kacper Kuszewski wraca do „M jak miłość”. Marek znowu w Grabinie

Marcin Mroczek zdradza kulisy „M jak miłość”

Marcin Mroczek opublikował już kilka filmów, które pokazują kulisy kręcenia „M jak miłość”. Jednak z okazji odcinka świątecznego aktor pokusił się na zdradzenie małej tajemnicy operatorów kamer.

Serialowy Piotr Zduński pokazał, jak wygląda Wigilia u Mostowiaków. Wszyscy siedzą przy okrągłym stole nakrytym białym obrusem. Nie brakuje oczywiście tradycyjnych potraw, jednak to, co zwraca uwagę, to ogromna dziura w środku mebla.

Otwór to miejsce dla operatora kamery, który dzięki takiemu zabiegowi może jednym, długim, „okrężnym” ujęciem pokazać wszystkich wigilijnych gości. Towarzyszy mu również dwóch operatorów dźwięku, którzy poruszają się wraz z kamerzystą. Dzięki temu nie widać ich w kadrze. Niektórzy internauci byli zaskoczeni takim rozwiązaniem na planie.

- Ta dziura w stole, kurczę, ile my, widzowie, nie wiemy... - czytamy w komentarzach.

Redakcja poleca

- Pięknie to wygląda. I ten klimat. Po tylu latach jesteście właściwie jak rodzina – przyznała internautka.

- Mają lepszą Wigilię na planie filmu niż we własnym domu – podsumowała inna osoba.

Robert Pattinson
8 Zobacz galerię
fot. Gregory Pace/Rex Features/Shutterstock/East News