Obserwuj w Google News

Marcin Mroczek odpowiada na krytykę jego „talentu aktorskiego”. Dodał post

2 min. czytania
07.06.2023 17:35
Zareaguj Reakcja

Niedawno portale plotkarskie zainteresowały się wywiadem, w którym Cezary Morawski, serialowy ojciec Zduńskich z „M jak miłość”, skrytykował grę aktorską braci Mroczków. W związku z tym jeden z aktorów najwyraźniej postanowił zareagować na jego słowa. Zamieścił na Instagramie wymowny post, który można uznać za odpowiedź.

Marcin Mroczek odpowiada na krytykę jego „talentu aktorskiego”. Dodał post
fot. Instagram: @mroczek_marcin

Marcin Mroczek i Rafał Mroczek to jedni z najbardziej rozpoznawalnych aktorów w Polsce. Widzowie TVP od lat śledzą przygody bohaterów, w których wcielają się popularni „bracia ksero”. Chociaż „M jak miłość” zapewniło im rozpoznawalność i sympatię odbiorców publicznego nadawcy, nie wszyscy koledzy po fachu początkowo darzyli uznaniem ich warsztat aktorski. Można stwierdzić, że niektórzy nawet go nie dostrzegali.

Z racji tego, że na plan „M jak miłość” trafili przez przypadek, Mroczkowie musieli nauczyć się pracy przed kamerą. Dziś ich gra aktorska wypada całkiem nieźle, jednak początkowo jeden z kolegów z planu nie miał o niej najlepszego zdania.

Cezary Morawski ocenił grę aktorską braci Mroczków

Niedawno media zwróciły uwagę na dawny wywiad, którego Cezary Morawski, serialowy ojciec Pawła i Piotra Zduńskich, udzielił „Tele Tygodniowi”. Stwierdził w nim, że fakt, iż  ludzie bez odpowiedniego wykształcenia są nazywani aktorami, jest absurdem.

W dzisiejszych czasach doszliśmy do takiego absurdu, że pod hasłem aktor może występować dosłownie każdy. W świecie filmowym ten absurd jest o tyle większy, że dla producenta aktorem jest już ktoś, kto stanie przed kamerą. Bez względu na to, czy ma wykształcenie, czy nie – powiedział.

Nie omieszkał też nawiązać do braci Mroczków.

W pewnym momencie podjęli decyzję, że zostają i grają dalej. Zresztą nawet nie grają. Po prostu dają się filmować jako Mroczki. Oczywiście w międzyczasie nauczyli się pewnych zachowań przed kamerą, ale to nadal są Mroczki przez nią podglądani – ocenił.

Redakcja poleca

Marcin Mroczek odpowiedział na krytykę

Choć cytaty, które w ostatnim czasie krążą po sieci, pochodzą z dawnego wywiadu, jeden ze sławnych bliźniaków najwyraźniej postanowił się do nich odnieść. Opublikował na Instagramie wymowny post. Na jego insta-story pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy Mroczków, Kasię Cichopek i Cezarego Morawskiego.

„Bez komentarza” – napisał pod nim Marcin.

Marcin Mroczek odpowiada na krytykę
fot. Instagram: @mroczek_marcin

Najwidoczniej uszczypliwy komentarz serialowego ojca nie przypadł mu do gustu...

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News

Źródła: RadioZET.pl