Obserwuj w Google News

Marcin Kwaśny został ojcem. Aktor pokazał rozczulające zdjęcie z synkiem i zdradził jego imię [FOTO]

2 min. czytania
11.06.2022 17:37
Zareaguj Reakcja

Marcin Kwaśny powitał na świecie drugie dziecko. Aktor przekazał w social mediach, że urodził mu się syn i opublikował pierwsze zdjęcia z malcem. Jakie imię otrzymał synek Marcina Kwaśnego? 

Marcin Kwaśny z żoną
fot. Instagram:@marcinkwasnyofficial

Marcin Kwaśny to aktor znany m.in. z filmów "Pilecki" i "Rezerwat". Z rolę w tym ostatnim otrzymał nagrodę na XI Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Golden Brig w Odessie. Zagrał także w takich produkcjach jak "Listy do M.", "PolandJa", "Kamerdyner", "7 uczuć", "Wyklęty" czy ostatnio w filmie "Powołany".

43-letni Marcin Kwaśny po rozwodzie z Dianą Kołakowską ożenił się ze śpiewaczką operową Klaudią. Ich ślub odbył się w 2021 roku. Wcześniej aktor wyszedł z nałogu alkoholowego i zerował z ateizmem. Podczas spotkań religijnych poznał przyszłą żonę. Dwa lata temu urodziła im się córka. Niedawno Marcin Kwaśny poinformował, że razem z żoną spodziewają się drugiego dziecka. Jak się okazuje, synek aktorka jest już na świecie. 

Redakcja poleca

Marcin Kwaśny ponownie został ojcem. Jak ma na imię syn aktora? 

Gwiazdor "Powołanego" już wcześniej zdradził, że jego córka będzie miała brata. Syn Marcina Kwaśnego pojawił się na świecie 10 czerwca nad ranem i otrzymał imiona Stefan Ignacy. 

Dziś o godzinie 5.23 zawitał na świecie Stefan Ignacy Kwaśny. Waży 3,7 kg i ma 58 cm wzrostu. Mama i Stefanek czują się świetnie. Dziękujemy Wam za dobre słowa i modlitwę - napisał dumny tata.

Marcin Kwaśny zamieścił pierwsze zdjęcia z synkiem i podziękował swojej dzielnej ukochanej. 

Stefan się chyba do mnie uśmiechnął - skomentował rozczulające ujęcie z noworodkiem. 

Rodzicom i małemu Stefanowi życzmy wszystkiego dobrego! 

marcin kwasny 2
fot. Instastories:@marcinkwasnyofficial