Obserwuj w Google News

Marcin Hakiel wraca do „Tańca z gwiazdami”? Jest komentarz tancerza

2 min. czytania
04.06.2023 14:00
Zareaguj Reakcja

Marcin Hakiel zostanie jurorem w „Tańcu z Gwiazdami”? Tancerz udzielił wywiadu, w którym skomentował plotki o jego udziale w programie Polsatu. Były mąż Katarzyny Cichopek był wyraźnie zadowolony.

marcin-hakiel-wraca-do-tańca-z-gwiazdami-jest-komentarz-tancerza
fot. Artur Zawadzki/East News

Marcin Hakiel przeżywa obecnie renesans popularności. Wszystko zaczęło się, kiedy wyszło na jaw, że rozstał się z Katarzyną Cichopek. Medialne zainteresowanie tancerz prawdopodobnie przekuje w sukces. Podczas gdy gwiazda „ M jak miłość” prowadziła „ Pytanie na Śniadanie” u boku nowego partnera, Macieja Kurzajewskiego, w sieci pojawiły się plotki o nowym programie Hakiela. Później wszyscy mówili o propozycji powrotu tancerza do „Tańca z Gwiazdami”. W tych doniesieniach prawdopodobnie może być ziarnko prawdy. Jak były mąż Cichopek zareagował na pytania o taneczny program?

Marcin Hakiel o powrocie do „Tańca z Gwiazdami”. Uśmiech nie schodził mu z twarzy

Fani „Tańca…” jeszcze niedawno spekulowali, że w show Polsatu wystąpi zarówno Marcin Hakiel, jak i Paulina Smaszcz. Gorące nazwiska byłych partnerów gwiazd TVP z pewnością przyciągnęłyby widzów przed ekrany telewizorów. O ile udział Smaszcz w programie stoi pod dużym znakiem zapytania, o tyle pojawienie się za stołem jurorskim Hakiela jest bardzo możliwe. Tancerz udzielił ostatnio wywiadu reporterce Jastrząb Post i skomentował informacje o jego powrocie do „Tańca z Gwiazdami”.

- Zobaczymy, co przyniesie przyszłość. (…) Nie mi decydować. Zobaczymy co będzie - powiedział enigmatycznie, dodając, że tęskni za pracą na planie programu. Odpowiadając na pytania dziennikarki Hakiel był wyraźnie zadowolony i uśmiechał się od ucha do ucha. Czyżby wiedział już coś, o czym nie może jeszcze powiedzieć fanom?

Redakcja poleca

Według doniesień Super Expressu producenci show Polsatu już wcześniej chcieli współpracować z tancerzem. - Marcin już w ubiegłym sezonie dostał propozycję powrotu do programu, a teraz ponownie chcą go ściągnąć. Proponują mu rolę tancerza, a dopiero w kolejnej edycji bycia jurorem. Marcin uznał jednak, że jest już nazbyt doświadczony, żeby tylko wywijać na parkiecie i zdecydowanie woli być jurorem - miał powiedzieć informator portalu.

Chcielibyście zobaczyć Marcina Hakiela w „Tańcu z Gwiazdami” w roli jurora?

Taniec z gwiazdami
24 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News