,

Marcin Hakiel wpadł na Macieja Kurzajewskiego. Przeprowadzili męską rozmowę

07.03.2023 20:55

Marcin Hakiel spotkał się z Maciejem Kurzajewskim i przeprowadził z nim poważną rozmowę. Katarzyna Cichopek była bardzo zaskoczona zachowaniem byłego męża. Wszystkiemu przypatrywała się też obecna partnerka tancerza. O czym rozmawiali panowie?

Marcin-Hakiel-wpadł-na-macieja-kurzajewskiego-przeprowadzili-poważną-rozmowę
fot. Tadeusz Wypych/East News, TRICOLORS/East News

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela było szokiem dla obserwatorów polskiego show-biznesu. Gwiazdy sprawiały wrażenie idealnej pary. Tym bardziej zaskoczyło wyznanie tancerza, o które pokusił się, będąc gościem „Miasta Kobiet”. Hakiel przyznał wtedy, że rozwód z Cichopek był spowodowany pojawieniem się innego mężczyzny w jej życiu.

- Nie chciałbym prać brudów, chyba najtrudniejszy moment był taki, że moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła o więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię - mówił ze smutkiem.

Powiedzieć, że Hakiel mógłby mieć żal do Kurzajewskiego, to jak nic nie powiedzieć. Ostatnio miało dojść do konfrontacji obu panów, między którymi doszło do poważnej rozmowy.

Marcin Hakiel spotkał się z Maciejem Kurzajewskim. O czym rozmawiali?

Mimo rozstania Katarzyna i Marcin starają się w zgodzie i na równi uczestniczyć w wychowywaniu ich dzieci. Para miała wspólnie zorganizować imprezę urodzinową dla ich córki, Heleny. Tancerz przygotowywał też z dziećmi świąteczny prezent dla ich mamy. Z kolei Maciej Kurzajewski coraz częściej towarzyszył Cichopek podczas spotkań z Adamem i Heleną. Niedawno cała czwórka pojechała na narty. Wkrótce razem też zamieszkają. Prędzej czy później musiało więc dojść do spotkania dziennikarza i tancerza.

Jak informuje Super Express Marcin Hakiel i Maciej Kurzajewski spotkali się podczas artystycznego występu Heleny. Byłemu mężowi Katarzyny Cichopek towarzyszyła też jego obecna partnerka, tajemnicza Dominika.

- Marcin grzecznie przywitał się z Maciejem oraz przedstawił mu swoją partnerkę - miała przekazać portalowi osoba, która widziała całe zdarzenie.

Na tym jednak nie koniec bowiem Hakiel miał wyjść z niecodzienną propozycją i zasugerował, by wspólnie udali się na kolację.

- Niestety, tego dnia Kasia i Maciek świętowali 50-tkę prezentera. Czekała na nich cała rodzina. Umówili się jednak na inny termin - miał dodać informator se.pl

Katarzyna podobno była bardzo pozytywnie zaskoczona zachowaniem byłego męża. Sama także ma pozostawać z Dominiką w dobrych relacjach i wspólnie planować, kiedy Adam i Helena będą pozostawać pod czyją opieką.

Czyżby Cichopek i Hakielowi naprawdę udało się stworzyć szczęśliwą rodzinę patchworkową?

loader

Logo radiozet Dzieje się