Obserwuj w Google News

Marcin Hakiel tłumaczy, dlaczego nie chodzi na ścianki z Dominiką. Mówi o Konstytucji

2 min. czytania
21.11.2023 13:28
Zareaguj Reakcja

Marcin Hakiel jest od pewnego czasu z Dominiką. Wygląda na to, że planują razem długie życie. Mimo że ich relacja staje się coraz poważniejsza, tancerz nie pokazuje się na ściankach z ukochaną. Dlaczego?

Marcin Hakiel tłumaczy, dlaczego nie chodzi na ścianki z Dominiką. Mówi o Konstytucji
fot. VIPHOTO/East News

Po rozwodzie z Katarzyną Cichopek Marcin Hakiel ułożył sobie życie u boku nowej kobiety. Dominika to postać znana w kręgach osób związanych z show-biznesem. Choć para jest ze sobą już kilka miesięcy w związku, to jak dotąd nie można było ich zobaczyć na salonach. Słynny tancerz jest bardzo ostrożny, jeśli chodzi o nową ukochaną. Wiemy, co jest tego powodem.

Marcin Hakiel poszedł z Dominiką do kina

Tancerz, który wygrał drugą edycję „Tańca z gwiazdami” z Katarzyną Cichopek, jest teraz w szczęśliwym związku z Dominiką. Co jakiś czas pokazują się na Instagramie. Ostatnio Marcin Hakiel był widziany z ukochaną w warszawskim Kinogramie na premierze „Napoleona”. Zaledwie kilka dni wcześniej para wybrała się na „Horror Story”.

Redakcja poleca

Dziennikarz Plotka zapytał tancerza o to, jak to się stało, że znalazł się w kinie z Dominiką. – Lubimy oglądać filmy. Jestem fanem Ridleya Scotta, wychowałem się na "Gladiatorze" czy „Amerykańskim gangsterze”, więc jak dostałem telefon, że jest ta premiera i może chciałbym przyjść, to długo się nie zastanawiałem. A że żyjemy teraz razem z Dominiką, no to jesteśmy tu razem – odpowiedział Marcin Hakiel i dodał, aby nie szukać w tym żadnej teorii.

Były mąż Katarzyny Cichopek zapytany o inne wspólne pasje z nową partnerką, unikał tematu. – Nie chciałbym o tym opowiadać. Ja już kiedyś powiedziałem, że po rozwodzie nie przewiduję kolejnych takich medialnych związków – przyznał wprost tancerz.

Marcin Hakiel nie pokazuje się na ściankach z Dominiką. Tancerz wyjaśnia

Dziennikarz serwisu plotkarskiego drążył temat związku Marcina Hakiela z Dominiką. Zapytał tancerza, dlaczego nie pokazuje się z nią na ściankach, mimo że przychodzi na różne wydarzenia. Hakiel odpowiedział: – Bo ja jestem tą bardziej znaną częścią naszego związku, Dominika nie. Spędzamy razem czas i wydaje mi się, że wszystko jest normalnie.

Marcin Hakiel w namiętnym pocałunku z nową ukochaną. Mamy zdjęcia
5 Zobacz galerię
fot. RadioZET.pl - Exclusive

W mediach społecznościowych widać skrajne komentarze na temat byłego męża Katarzyny Cichopek. Z jednej strony internauci szanują to, że nie pokazuje się z Dominiką. Mimo wszystko nie rozumieją, po co Marcin Hakiel pojawia się z nią na wydarzeniach, skoro i tak nie pozują na ściankach.

– Rozumiem, że żyjemy w wolnym kraju i możemy robić to, co chcemy. Czy coś się zmieniło od mojego ostatniego sprawdzenia Konstytucji? Czyli mogę przyjść gdzieś, ale nie muszę z każdym rozmawiać, czy z każdym pozować do zdjęć – wytłumaczył dosadnie Hakiel. Należy zatem uszanować decyzję tancerza.

Źródło: Radio ZET/Plotek

Nie przegap
Katarzyna Cichopek opuszcza TVP w futrze z misia i butach za 2 tysiące złotych
13 Zobacz galerię
fot. RadioZET.pl - Exclusive