,

Marcin Hakiel pokazał twarz Dominiki. Jak wygląda partnerka tancerza?

02.03.2023 09:34

Marcin Hakiel po głośnym rozstaniu z Katarzyną Cichopek zaczął układać sobie życie. Panią jego serca została Dominika. Zapowiadali, że chcą chronić swoją prywatność, dlatego tancerz nie pokazywał twarzy partnerki. Jednak chyba niechcący poznaliśmy oblicze jego ukochanej.

Marcin Hakiel
fot. VIPHOTO/East News

Marcin Hakiel do tej pory nie pokazywał twarzy Dominiki. Kobieta pozuje na zdjęciach tyłem, bokiem lub zasłonięta włosami. Para zdecydowanie ceni sobie brak większego szumu wokół siebie. W zeszłym roku informator jednego z portali powiedział, że Dominika nie chce medialnych afer, ustawek i sporów. Chce spokoju i radości ze wspólnego szczęścia. Razem też wychowują dzieci i pozostają w dobrych stosunkach z Katarzyną Cichopek.

Zobacz także: Marcin Hakiel przyłapany u fotografa ślubnego. Dominika cała w bieli

Marcin Hakiel pokazał twarz ukochanej Dominiki

Mimo wszystko związek Marcina Hakiela mocno interesuje fanów. Wielu z nich cieszy się, że po rozstaniu z Kasią Cichopek tancerz nie porzucił swojej pasji i układa sobie życie „na spokojnie”, bez blasku fleszy i kamer. Czasem opublikuje wspólne zdjęcie z ukochaną na Instagramie. Gdy tancerz dość długo nie publikował w mediach społecznościowych, pojawiły się plotki o kryzysie.

- Zapewniam, wszystko jest po „staremu”. Ale pięknie jest wtedy, gdy jest się dla siebie, a nie wszystkich – zabrała wówczas głos Dominika.

Jak wygląda ukochana Marcina Hakiela? Ostatnio para wybrała się nad morze, co sprzyjało pokazywaniu nieco bardziej prywatnych kadrów. Towarzyszyły im dzieci – córka Dominiki, Natalka i córka Marcina Hakiela, Helena. Widać, że dziewczynki świetnie się dogadują. Z tej radości tancerz pokusił się nawet o pokazanie Dominiki w pełnej krasie.

Marcin Hakiel z Dominiką
fot. screen Instagram marcinhakiel

Para nagrała krótkie wideo na plaży. Opatuleni zakochani aż promieniują szczęściem – uśmiech nie schodził im z twarzy. Chociaż Dominika założyła czapkę i okulary, to doskonale widać jej twarz. Marcin Hakiel dodał też inne zdjęcie, na którym również widać nieco lica ukochanej.

loader
Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska

Logo radiozet Dzieje się