Obserwuj w Google News

Marc Anthony wziął czwarty ślub. Wybranką o 31 lat młodsza Miss Paragwaju

2 min. czytania
30.01.2023 13:02
Zareaguj Reakcja

Marc Anthony wziął ślub po raz czwarty. Wybranką amerykańskiego aktora i piosenkarza jest Nadia Ferreira, 23-letnia modelka i była Miss Paragwaju. Na ceremonii pojawiło się wiele gwiazd, na czele z Salmą Hayek i Davidem Beckhamem.

Marc Anhony i Nadia Ferreira
fot. Rex Features/East News

Marc Anthony to popularny amerykański piosenkarz pochodzenia portorykańskiego, jeden z najbardziej znanych wykonawców latynoamerykańskich ballad. Autor takich hitów jak "I Need To Know" czy "You Sang To Me" doskonale odnalazł się także jako aktor. Mogliśmy oglądać go między innymi w "Człowieku w ogniu", "Życiu Carlita" i "Ciemnej stronie miasta". Marc znany jest także ze swoich licznych związków, artysta był trzykrotnie żonaty, przez 10 lat był mężem Jennifer Lopez, z którą ma dwóję dzieci. Anthony po raz czwarty przysiągł wierność, tym razem jego serce mocniej zabiło dla 23-letniej Nadii Ferreiry.

Marc Anthony i Nadia Ferreira wzięli ślub. To czwarte małżeństwo gwiazdora

Marc Anthony i Nadia Ferreira spotykają się od 2022, w maju tego samego roku poinformowali o zaręczynach. Najwyraźniej ich związek rozwija się świetnie, ślub zorganizowali bowiem bardzo szybko. W sobotę 28 stycznia 2023 zakochani powiedzieli sobie "tak" w Miami. Nie obyło się bez hucznego wesela zorganizowanego w Art Museum, na którym pojawiło się wiele gwiazd. Świeżo upieczone małżeństwo bawiło się w towarzystwie między innymi Davida Beckhama, Salmy Hayek i piosenkarza Maluma. Panna młoda wystąpiła w ekskluzywnej sukni Diora. Pierwszy z wymienionych gości pochwalił się zdjęciem z wesela na swoim profilu na Instagramie.

Redakcja poleca

Marc Anthony ma czwartą żonę. Jest młodsza o 31 lat

Anthony'ego i Ferreirę dzieli 31 lat, ale wiele par światowego show-biznesu pokazało, że kilka dekad różnicy nie ma dla nich znaczenia. Nadia to wzięta modelka, która w 2021 roku mogła cieszyć się z korony Miss Paragwaju. Marc może pochwalić się imponującą dyskografią, na muzycznym rynku debiutował w 1988 roku. Ostatni krążek, "Vivir Mi Vida", wydał w 2013. Jako pierwszy artysta wykonujący salsę wystąpił w legendarnym Madison Square Garden, wyprzedając wszystkie bilety. Jego utwory możemy usłyszeć w kinowych hitach "Uciekająca panna młoda" i "Maska Zorro".

Nowożeńcom składamy najlepsze życzenia.

Nadia Ferreira
fot. screen: Instagram @nadiatferreira