Zamknij

Mandaryna opowiedziała o nowym chłopaku. "Dawno nie miałam takiej przyjemności"

05.12.2022 15:09

Mandaryna, czyli Marta Wiśniewska, ma nowego chłopaka. Była żona Michała Wiśniewskiego ponownie jest związku i nie ukrywa, że dawno nie była z nikim taka szczęśliwa. Czy tancerka planuje kolejny głośny ślub?

Marta Mandaryna Wiśniewska
fot. screen: Instagram @marta.mandaryna

Marta Katarzyna Wiśniewska, lepiej znana jako Mandaryna, była żoną Michała Wiśniewskiego w latach 2002-2006. Owocami ich małżeństwa są córka Fabienne i syn Xavier. Po rozwodzie z liderem Ich Troje, Marta była w kilku związkach, w 2019 roku rozstała się z radcą prawnym Pawłem Wójcikiem. Kiedy na jej zdjęciach pojawił się tajemniczy mężczyzna, fani słusznie podejrzewali, że Mandaryna ponownie jest zakochana. Okazuje się, że mieli rację, Wiśniewska opowiedziała o nowej relacji w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Mandaryna potwierdziła nowy związek. Opowiedziała o wspólnych planach z ukochanym

Zdjęcia Mandaryny i jej ukochanego z wakacji w Grecji pojawiły się na jej profilu na Instagramie w październiku, jednak teraz tancerka "pochwaliła się" wybrankiem publicznie, pozując z nim na ściance podczas 15. edycji pokazu mody Gwiazdy Dzieciom. W wywiadzie zdradziła, że dawno nie czuła się u boku żadnego mężczyzny taka szczęśliwa. Przyznała, że w tej chwili nie myśli o zaręczynach i ślubie, ale cieszy się udanym związkiem. 

- Nie. Tak daleko nie wybiegamy w przyszłość. Ale bardzo się cieszę, bo jestem szczęśliwa, to jest dla mnie miłe, uspokajające i przyznam szczerze, że dawno nie miałam takiej przyjemności bycia z kimś (...) mieszkamy razem. Jest bardzo fajnie, tak normalnie i bez zadęcia. Mój partner to dobry człowiek i dobrze nam razem ze sobą - poinformowała.

 Mandaryna nie ukrywa, że bardzo lubi rodzinne święta. W tym roku spędzi je także z nowym partnerem.

- Święta będą bardzo rodzinne. Spędzimy je wszyscy razem, będzie też moja mama i siostra. Będzie tradycyjnie: 12 potraw, kolędy, choinka i prezenty. Już nie mogę się doczekać - podsumowała.

Zakochanym pozostaje życzyć szczęścia, mamy nadzieję, że w nowym związku Marta odnajdzie spełnienie.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

loader