Obserwuj w Google News

Mandaryna zamierza wyjść za mąż? Piosenkarka komentuje

2 min. czytania
14.02.2023 09:19
Zareaguj Reakcja

Była z Michałem Wiśniewskim, Wojciechem Bąkiewiczem i z Pawłem Wójcikiem. Historia miłosna Mandaryny jest pełna zwrotów akcji, ale wygląda na to, że ostatecznie piosenkarka odnalazła szczęście. Niedawno Mandaryna i jej partner postanowili opowiedzieć o swoim związku. Czy to możliwe, że niedługo stanie na ślubnym kobiercu?

Mandaryna zamierza wyjść za mąż? Piosenkarka komentuje
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Wszyscy znają "Ev'ry Night". Znają też Mandarynę, która zdobyła popularność jako piosenkarka i partnerka jednej z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej końca lat 90. — Michała Wiśniewskiego. Jej gorąca relacja z liderem Ich Troje była medianą sensacją. Kościelny ślub pary był transmitowany na żywo przez jedną z największych stacji telewizyjnych w Polsce, TVN. Jednak to, co zaczęło się huczną inauguracją, zakończyło się w równie głośny sposób. Związek Mandaryny i Wiśniewskiego przetrwał zaledwie trzy lata.

Później piosenkarka próbowała ułożyć sobie życie z innymi mężczyznami. Widywano ją między innymi z Wojciechem Bąkiewiczem i Pawłem Wójcikiem. Żaden z nich nie okazał się dla niej odpowiedni. Szczęście znalazła dopiero u boku swojego aktualnego partnera.

Zobacz także: Mandaryna wraca do muzyki? Pochwaliła się nowym biznesem. "Ev’rynight."

Mandaryna przestała ukrywać swój związek. Pokazała się z partnerem na imprezie

Mandaryna długo trzymała swój aktualny związek w tajemnicy. Nic w tym dziwnego, przecież rozgłos medialny może sprawić, że zakochani zaczną odczuwać niepotrzebną presję ze strony fanów. Prawda wyszła na jaw dopiero w grudniu, kiedy piosenkarka zdecydowała się na zaproszenie swojego wybranka, Adriana, na imprezę charytatywną "Gwiazdy dzieciom". Od tamtej pory oboje nie ukrywają łączącego ich uczucia.

Dziś wiadomo, że poznali się na planie filmowym. Jakiś czas później spotkali się podczas spaceru w parku i choć można to uznać za romantyczny początek relacji, artystka twierdzi, że nie była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Zastanawiam się, czy w ogóle istnieje taka miłość od pierwszego wejrzenia. Można być kimś zainteresowanym od pierwszego wejrzenia - mówiła w wywiadzie dla Jastrzabpost.pl.
Redakcja poleca

Mandaryna weźmie kolejny ślub? Piosenkarka stawia sprawę jasno

Ich związek rozkwita i nie sposób nie odnieść wrażenia, że Mandaryna jest naprawdę szczęśliwa ze swoim aktualnym partnerem. Podczas jednej z branżowych imprez zdecydowała się opowiedzieć o swoich planach dotyczących związku. Czy była żona Michała Wiśniewskiego jest gotowa na kolejny ślub?

Nie, w ogóle o czymś takim nie myślimy. I nie będziemy odpowiadać na to pytanie, dziękujemy! - urwała rozmowę z Jastrzabpost.pl.

Najwyraźniej nauczona doświadczeniem, Mandaryna nie chce ujawniać zbyt wielu szczegółów swojego prywatnego życia. Wygląda jednak na to, że na razie, kolejny ślub Mandaryny nie wchodzi w grę.

Źródla: RadioZET.pl/Jastrzabpost.pl