Obserwuj w Google News

Mama Izabelli Krzan odradza jej macierzyństwo. Dziwny powód

1 min. czytania
14.02.2023 12:15
Zareaguj Reakcja

Izabella Krzan jest znana jako prezenterka programu "Koło fortuny". Celebrytka zdradziła, że jej mama aktualnie odradza jej macierzyństwo. Podała też powód.

Izabella Krzan
fot. TRICOLORS/East News

Mama Izabelli Krzan odradza jej macierzyństwo. Celebrytka zdradziła, co radzi jej rodzicielka. A ta nie jest za tym, by Izabella powiększała obecnie rodzinę. Jaki jest tego powód?

Zobacz także: Izabella Krzan wystawiła swój związek na próbę. Wspomina, jak było

Mama Izabelli Krzan odradza jej macierzyństwo. Dziwny powód

Izabella Krzan zaczynała jako Miss Polonia, obecnie jest prezenterką "Koła fortuny" i "Pytania na śniadanie". Celebrytka chętnie opowiada o swoim rodzinnym życiu. Jak podaje Pudelek, Iza ostatnio wyznała, że jej mama uważa, że 28-latka nie powinna jeszcze zakładać rodziny.

Redakcja poleca

Izabella wyjaśniła, że jej mama obawia się, czy dałaby radę zająć się jeszcze kolejnym wnukiem. Pani Bożena opiekuje się dziećmi brata gwiazdy TVP.

Mama wprost mi powtarza: "Iza, nie planuj teraz dzieci, bo ja mam już dwa maluchy i nie dam rady zająć się kolejnym" - powiedziała w rozmowie z "Twoim Imperium".

Sama Izabella Krzan wyznaje, że ma czas, by założyć rodzinę. 

Kim jest partner Izabelli Krzan?

Izabella Krzan jest związana z tajemniczym Dominikiem, który jest projektantem. Celebrytka chętnie pokazuje wspólne zdjęcia, jednak chroni prywatności ukochanego.

Zobacz także: Mandaryna zamierza wyjść za mąż? Piosenkarka komentuje

RadioZET.pl/Pudelek.pl/Twoje Imperium

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News