Obserwuj w Google News

Mama Ginekolog się wściekła. Ostrzega "aferzystki". "Ja nie pozwolę na to!"

2 min. czytania
24.02.2023 16:58
Zareaguj Reakcja

Mama Ginekolog ma dość nakręcania wokół niej afer i skandali. Nicole Sochacki-Wójcicka oznajmiła, że nie będzie więcej tolerowała hejtu i permanentnej krytyki wszystkiego, co robi. Na celownik wzięła instagramowe "aferzystki", próbujące zdobyć rozgłos jej kosztem. 

Mama Ginekolog
fot. Instastories:@mamaginekolog

Nicole Sochacki-Wójcicka, czyli Mama Ginekolog, od kilku tygodni nie daje o sobie zapomnieć. Lekarka wywołała skandal, wyznając, że przyjmuje znajome poza kolejką w ramach leczenia na NFZ. Jak stwierdziła, w jej środowisku to powszechna praktyka, mająca na calu rozładowanie kolejek. WUM jednak odciął się od słów swojej podopiecznej i powołał specjalny zespół do zbadania "afery kolejkowej".

Mama Ginekolog już wróciła do aktywności na Instagramie, ale nie minął tydzień, a ponownie naraziła się na miażdżącą krytykę. Internauci zarzucili Sochacki-Wójcickiej, że w czasie zjazdu na nartach, zamiast uważać, skupiała się na nagrywaniu telefonem. Po tej "dramie" przebrała się miarka. Wzburzona Mama Ginekolog dała upust swoim emocjom w obszernej relacji na Instastory. 

Redakcja poleca

Mama Ginekolog ostrzega nakręcających afery 

Zdenerwowałam się na maksa, ale muszę wam o tym powiedzieć - zaczęła zirytowana Sochacki-Wójcicka, którą zmęczyło "robienie szumu z byle czego". 

 - Nie znoszę już tych aferzystek i tego kręcenia afer wokół mojej osoby. Jest to absolutnie nie w porządku. Wiem, że są takie osoby, które z tego żyją. Czekają, żerują, czekają na te kliki, czekają na tą popularność. Jest to po prostu obrzydliwe. Naprawdę uważam, że powinniście się zastanowić nad sobą. To nie jest normalne, żeby nękać drugą osobę - grzmi w relacji Mama Ginekolog. 

Gwiazda Instagrama twierdzi, że "ludzie robią z niej potwora" i "czepiają się rzeczy, które absolutnie nie mają sensu". Ginekolożka pożaliła się także na "aferzystki", które knują i śledzą ją z fejkowych kont. 

- Chciałabym, żeby te wszystkie aferzystki poszły z tego profilu. Dzisiaj jak Roger mnie widział taką zdenerwowaną i pytał, czemu jestem zdenerwowana, mówiłam, że jakieś kobiety w internecie czepiają się nieprawdy. On na to, weź ich zablokuj. Ja mówię: Rogerku, ja to robię, ale one wracają z fake kont. No naprawdę przestańcie! Znajdźcie sobie inne miejsce! - apelowała zdesperowana Mama Ginekolog. 

Zdaniem Nicole Sochacki-Wójcickiej celem nagonki jest wykurzenie jej z mediów społecznościowych, gdzie od lat z powodzeniem rozwija swój biznes. 

- I im się to w pewnym sensie udaje. Na przykład dzisiaj mi się nie chce patrzeć na ten Instagram. Jestem po prostu wkurzona i myślę sobie, po co mi to. Potem mam z tyłu głowy, że to właśnie ich cel. One dokładnie takie odczucie chcą u mnie osiągnąć, żebym się poddała, zniknęła. To by było dla nich po prostu sukcesem. Ja nie pozwolę na to! - oświadczyła stanowczo Mama Ginekolog. 

mama ginekologd
fot. Instagram:@mamaginekolog