Obserwuj w Google News

Nie żyje mama braci Pazurów. Zmarła dzień przed swoimi urodzinami

2 min. czytania
21.01.2023 22:17
Zareaguj Reakcja

Radosław Pazura i Cezary Pazura w żałobie. Nie żyje Jadwiga Pazura, mama słynnych aktorów. Zasmucającą wiadomość przekazała w mediach społecznościowych Dorota Chotecka, która kilka dni temu pożegnała teściową podczas pogrzebu. 

Cezary Pazura i Radosław Pazura
fot. TRICOLORS/East News

Aktorzy Radosław Pazura i Cezary Pazura od kilku dni pogrążeni są w żałobie. Nie żyje Jadwiga Pazura, ich mama, teściowa aktorki Doroty Choteckiej oraz Edyty Pazury. Internauci dowiedzieli się o wszystkim od żony Radosława, która przekazała przykrą wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Redakcja poleca

Zmarła mama Radosława i Cezarego Pazurów 

Dorota Chotecka zamieściła pożegnalny wpis, w którym wyznała, że jej teściowa zmarła 13 stycznia, a przed paroma dniami odbył się jej pogrzeb. 

- Dzielę się z Wami przykrą wiadomością. 13.01 b.r., dzień przed swoimi urodzinami, zmarła moja druga mama. Teściowa, którą znałam i kochałam od 34 lat. Pogrzeb odbył się 17.01. Wierzę, że jest już w raju. Do zobaczenia Mamo. Od tej chwili nasze życie się zmienia, ale się nie kończy. A my do tej codzienności wracamy już inni... Opiekuj się nami tam z góry - napisała aktorka. 

Pogrążeni w żałobie Pazurowie do tej pory milczeli o rodzinnym dramacie. Aktorzy jednak nie mają w zwyczaju opowiadać o prywatnych sprawach w mediach, rzadko też pokazują się razem, przez co zrodziły się podejrzenia, że  Cezary i Radosław nie utrzymują zażyłych relacji. Ostatnio jednak bracia spotkali, aby wspólnie pożegnać ich ukochaną matkę Jadwigę. Wiadomo, że darzyli ją ogromnym szacunkiem i uznawali za wzór. Cezary Pazura lubił wspominać o mamie w wywiadach oraz dzielić się historiami z nią związanymi na swoim kanale na YouTube. Mama Pazurów kiedyś pracowała jako technik normowania w Wytwórni Wyrobów Precyzyjnych w Niewiadowie - miejscowości, w której wychowały się dzisiejsze gwiazdy kina.