Obserwuj w Google News

Mama Anny Przybylskiej poruszająco o zmarłej córce: „Bólu nic nie zagłuszy”

2 min. czytania
02.10.2023 13:56
Zareaguj Reakcja

5 października 2014 roku zmarła Anna Przybylska. 35-letnia aktorka odeszła po długiej walce z chorobą, a jej matka do dziś nie może pogodzić się ze stratą. „Nie ma nic gorszego niż strata dziecka” – powiedziała Krystyna Przybylska w najnowszej rozmowie.

Mama Anny Przybylskiej poruszająco o zmarłej córce: „Bólu nic nie zagłuszy”
fot. Tomasz Urbanek/East News

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. 35-letnia aktorka zmagała się z rakiem trzustki, z którym walczyła przez 18 miesięcy. Jej choroba początkowo objawiała się jedynie niewinnym bólem pleców, a diagnoza była dla niej prawdziwym szokiem. Śmierć Przybylskiej bardzo mocno przeżyli jej bliscy. Jarosław Bieniuk samotnie wyrachowuje Jasia, Szymona oraz Oliwię, a matka aktorki – Krystyna Przybylska, do dziś nie może uporać się ze stratą córki.

Redakcja poleca

Mimo że od śmierci Anny już za kilka dni minie 9 lat, czas wciąż nie uleczył jej ran. Przybylska regularnie odwiedza grób córki na cmentarzu przy parafii św. Michała Archanioła w Gdyni. - Kiedy jest pogoda, siadam na ławce, słychać syreny okrętów, można sobie porozmyślać, bo to piękne miejsce – przyznała w najnowszej rozmowie z „Dobrym Tygodniem”.

Mama Anny Przybylskiej wciąż nie pogodziła się ze stratą córki

Matka aktorki nadal bardzo za nią tęskni i podkreśla, że nie ma nic gorszego niż strata dziecka. „Bólu nic nie zagłuszy” – przekazała Krystyna Przybylska, która znajduje ukojenie podczas spotkań z ukochanymi wnukami. Kobieta jest zdania, że są one aniołami zesłanymi z Nieba, a ich sukcesy napawają ją dumą. - Wnuki są aniołami zesłanymi z Nieba, aby wypełnić nasze serca nasze serca niekończąca się miłością. Cudownie być ich babcią – przekazała.

Przypomnijmy, że 20-letnia Oliwia Bieniuk postanowiła pójść w ślady swojej mamy i prężnie rozwija karierę aktorską. Jakiś czas temu Bieniuk wystąpiła również w „ Tańcu z Gwiazdami”, w którym podbijała parkiet w towarzystwie Michała Bartkiewicza.  Z okazji tegorocznego Dnia Matki Oliwia podzieliła się z fanami poruszającym wpisem na temat Anny. 17-letni Szymon i 12-leni Jan poszli za to w ślady ojca i od najmłodszych lat pasjonują się piłką nożną

Nie przegap
Brandon Lee, Heath Ledger, Aaliyah
10 Zobacz galerię
fot. Miramax/Courtesy Everett Collection/East News/ Ferrari Press/East News/Courtesy Everett Collection/East News