Zamknij

"Mam talent" z największym skandalem w historii. Wpadła na scenę i obrzuciła jurora jajkami

02.12.2022 17:36

To największy skandal w historii "Mam talent". Uczestniczka wpadła na scenę i obrzuciła jednego z jurorów jajkami. Teraz jest popularną na całym świecie artystką.

Simon Cowell
fot. Faye Sadou/Associated Press/East News

Uczestnicy "Mam talent" dwoją się i troją, żeby zostać zapamiętanymi w programie. Kolejne edycje talent show odkrywają kolejne osoby, które zaskakują umiejętnościami. Z czasem ponadprzeciętne zdolności często przestały wystarczać, żeby fama o czyimś talencie obiegła świat, a nawet dany kraj.

"Mam talent" z największym skandalem w historii. Obrzuciła jurora jajkami

Sposób na zapamiętanie przez wszystkich widzów brytyjskiego "Mam talent" znalazła Natalie Holt. Artystka pojawiła się w finale rywalizacji w składzie orkiestry wspierającej wstęp duetu Ruchard & Adam. W pewnym momencie Holt wstała z miejsca, podeszła do stanowiska jurorów i obrzuciła jajkami Simona Cowella, najsurowszego członka jury.

Ochrona wyprowadziła artystkę, a prowadzący zapewnił, że zajście nie było elementem występu, który pozwolono dokończyć bez kolejnych przeszkód.

Natalie Holt - od skandalu do tytułu jednej z najlepszych kompozytorek świata

Chwilę po zajściu Natalie Holt wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się na wywołanie skandalu. Była to forma protestu przeciwko działaniom Cowella, który jej zdaniem źle wpływał, a nawet niszczył muzyczną branżę. Jak donosi Interia, artystka wyjaśniła w rozmowie z zagranicznymi mediami, że żartem chciała wywołać poważną dyskusję o problemie, który zauważyła.

Natalie Holt jednak udało się przebić skandal z 2013 roku umiejętnościami muzycznymi. Artystka komponuje dźwięki do znanych filmów i seriali takich jak "Batgirl", a nawet ostatnie hity Disneya - "Loki" i "Obi-Wan Kenobi". Holt ma dzisiaj na koncie nominacje do Emmy oraz nagrody BAFTA, a w 2018 roku została okrzyknięta przez "The Times" jedną z najlepszych kompozytorek filmowych na świecie.

loader

RadioZET.pl/Interia