Obserwuj w Google News

Małgorzata Walewska zwolniona z TTBZ? Nie było jej na nagraniach

2 min. czytania
16.06.2023 14:17
Zareaguj Reakcja

Po tym jak Maciej Rock opublikował materiał z nagrań do klipu promującego nowy sezon „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, pojawiły się wątpliwości co do składu jurorskiego programu w jesiennym sezonie. Czy zabraknie tam Małgorzaty Walewskiej?

Małgorzata Walewska
fot. Wojciech Olkuśnik/East News

Po wielkich zawirowaniach w Polsacie i zwolnieniu Katarzyny Skrzyneckiej z show „ Twoja Twarz Brzmi Znajomo” fani formatu wciąż nie są pewni, w jakim kształcie jury wróci do nich w nowym, jesiennym sezonie programu. Niedawne doniesienia napawały widzów niepokojem, bowiem wynikało z nich, że na planie nie widać Małgorzaty Walewskiej. Niektórzy obawiają się, że i ona pożegna się z programem. Zostanie zwolniona? Polsat zabrał już głos w tej sprawie.

Małgorzata Walewska nie wróci w nowym sezonie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Przygotowania do jesiennego sezonu show Polsatu trwają i wszystko jest dopinane na ostatni guzik. Ostatnio w mediach społecznościowych pojawił się wpis z informacją o tym, że to już ostatni dzwonek, by wziąć udział w castingu na ósmego uczestnika programu. W krótkim materiale widać Małgorzatę Walewską. Jednak na najnowszym wideo, które opublikował u siebie Maciej Rock, jurorki niestety zabrakło. Prowadzący pokazał prace nad filmem promocyjnym 19. Sezonu programu. Ku zaskoczeniu wszystkich, brakowało na nim właśnie Walewskiej. Redakcja „Świata Gwiazd” postanowiła dowiedzieć się u źródła, dlaczego jurorki nie ma na filmie i co to może oznaczać.

Redakcja poleca

Z ustaleń portalu wynika, że fani Małgorzaty Walewskiej mogą spać spokojnie.

- Nic się nie zmieniło, Małgorzata Walewska jest w 19. Sezonie. Nie mamy informacji o żadnych zmianach – przekazała portalowi Monika Pawłowska z działu PR Polsatu.

Ekspertka nie wyjaśniła jednak, dlaczego jurorka nie pojawiła się na przygotowaniach do klipu promocyjnego. Być może wynika to ze scenariusza tego materiału, ale na pewno nie jest związane z kolejnymi zmianami personalnymi.

Nowy, 19. Sezon „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pojawi się w ramówce Polsatu najpewniej we wrześniu. Poprzedni zakończył się w połowie maja i obfitował w zmiany. Z fotelem jurorki pożegnała się Katarzyna Skrzynecka, której nie zastąpiono nową osobą. W geście solidarności odszedł także Piotr Gąsowski. Grono jurorskie występowało w okrojonym składzie: Robert Janowski, Małgorzata Walewska i Paweł Domagała. Wygląda na to, że w tym gronie nic się nie zmieni. Czekamy na nowy sezon z niecierpliwością.