Obserwuj w Google News

Małgorzata Rozenek zmagała się z poważnym problemem. Jak dziś wygląda jej ciało?

2 min. czytania
07.06.2023 14:41
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Rozenek prawie rok temu zaniepokoiła fanów wyglądem swojej skóry. Wszyscy zwrócili uwagę na szyję celebrytki. W oczy rzucały się podskórne spore grudki. Żona Radka Majdana tłumaczyła, z czym się zmaga. Czy dziś jest już lepiej?

Małgorzata Rozenek
fot. VIPHOTO/East News, screen Instagram m_rozenek

Małgorzata Rozenek chętnie udziela się na Instagramie. Celebrytka musi liczyć się z lawiną komentarzy dotyczących jej mieszkania, dzieci czy wyglądu. Kilka miesięcy temu dało się zauważyć zmiany na skórze, a raczej pod skórą. U gwiazdy odznaczały się dziwne „kulki”. Małgorzata Rozenek otrzymała nieco wiadomości w tej sprawie, stąd opublikowała wówczas specjalne wyjaśnienia. Współprowadząca „Dzień dobry TVN” przeszła zabieg.

Zobacz także:  Małgorzata Rozenek-Majdan wystartuje w wyborach? Jest komentarz gwiazdy TVN

Małgorzata Rozenek tłumaczyła się ze zmian na szyi. Problem zniknął?

Celebrytka miała dostać tak dużo wiadomości na temat wyglądu swojej szyi, że postanowiła zabrać głos. Jak się okazuje, po prostu skusiła się na zabieg mezoterapii. Na jednej ze stron czytamy, że po mezoterapii igłowej rzeczywiście może wystąpić taki efekt uboczny, który jest spowodowany utrudnionym wchłanianiem i metabolizowaniem danego preparatu. Z kolei drobniutkie grudki wchłaniają się naturalnie. Ważne jest odpowiednie nawadnianie, rezygnacja z makijażu i niepodrażnianie zmian.

- Pytacie o moje kulki na szyi. Oczywiście to nie jest nic groźnego. To jest po prostu mezo. Siedzę teraz w domu, w kartonach i to jest idealny moment, na to, by coś zrobić, bo nie mam zdjęć – wyjaśniała wówczas Małgorzata Rozenek na Instagramie.

Redakcja poleca

- A propos kulek, one jutro się wchłoną. [...] To jest zabieg odżywczy na szyję – dodała celebrytka.

Małgorzata Rozenek przyznała też, że regularnie korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej, a dzięki wyszkolonym specjalistom jest spokojna o naturalne efekty. Oczywiście stosuje się do zaleceń ekspertów i nie nosi makijażu po wizycie w klinikach. Czy dziś jest już lepiej? Celebrytka nie ukrywa, że lubi dobre kosmetyki i zabiegi, dzięki którym utrzymuje swoją skórę w ryzach. Dziś nie ma już śladu po zmianach, które zaniepokoiły tyle osób.

Małgorzata Rozenek po zabiegu
fot. screen Instagram m_rozenek
Renée Zellweger
10 Zobacz galerię
fot. East News