Obserwuj w Google News

Rozenek zgorszyła fanów. Pokazała za dużo? „Nie przystoi w tym wieku”

2 min. czytania
05.07.2023 16:37
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Rozenek znów naraziła się fanom. Chwaląc się swoim wypoczynkiem na Majorce, zaprezentowała się w bikini ze stringami. Internauci zarzucili jej, że w tym wieku mogłaby już sobie darować świecenie pośladkami. Naprawdę pokazała za dużo?

Małgorzata Rozenek w skąpym bikini
fot. Instagram/@R_majdan/screen

Małgorzata Rozenek po powrocie z wojaży kamperem nie zagościła na długo w Polsce. Szybko przepakowała walizki i wraz z rodziną udała się w kolejną podróż – tym razem już samolotem. Nie obyło się bez małych potknięć, z powodu których gwiazda posprzeczała się na lotnisku z mężem. W jej relacji rozgoryczony Radosław Majdan zauważył, że jego ukochana kompletnie nie umie się pakować, z powodu czego miała nadbagaż i konieczne było dokupienie walizki. Na szczęście dotarli do celu podróży, którym była Majorka. Gwiazda nie szczędzi swoim fanom zdjęć i materiałów wideo ze swojego urlopu na wyspie. Niedawny jej wpis jednak mocno rozsierdził fanów. Zdaniem wielu z nich, była prezenterka „Dzień dobry TVN” pokazała za dużo.

Małgorzata Rozenek z odsłoniętą pupą nad basenem

Małgorzata Rozenek nieustannie pracuje nad swoim wyglądem i wyciska siódme poty na siłowni po to, by cieszyć się nienaganną sylwetką. Bez oporów publikuje swoje zdjęcia w kostiumie kąpielowym, choć niekiedy spotyka się z zarzutami o to, że zbyt mocno przerabia swoje fotki w programach do obróbki lub używa filtrów upiększających. Podobnie było z niedawnymi publikacjami, gdzie Rozenek pokazała pośladki, paradując w kostiumie kąpielowym w stringach. Jednak nie rzekomy Photoshop był tym razem bolączką wielu internautów, a fakt, że gwiazda zdecydowała się po prostu… świecić pośladkami.

Na Instagramie gwiazdy pojawił się krótki filmik z piosenką Bryana Adamsa w tle, który Rozenek podpisała – nawiązując do tytułu utworu – „We’re in heaven” – czyli po prostu „jesteśmy w niebie”. Widoki, które zaprezentowała, faktycznie były iście niebiańskie, nie wyłączając jej pupy. Jednak nie wszystkim się to spodobało. Internauci zwracają uwagę wręcz, że w tym wieku już nie przystoi paradować w takim bikini.

- Nie przystoi paradować w stringach w tym wieku.

- Jak na matkę synów, będąc w tym wieku, mogłaby strój mieć nieco odpowiedni – zauważają internauci.

Redakcja poleca

Inni komentujący zwrócili uwagę na zbyt wychudzoną, ich zdaniem, sylwetkę gwiazdy. Uważają, że przez nią inne osoby mogą nabawić się kompleksów.

- Po co to robisz ? Utan filtr ?! Czy chcesz, aby więcej młodych dziewczyn popadło w depresje lub targnęło się na swoje życie ?!

- Skóra i kości bez mięśni czy to moda na szkieletorów z odrobiną silikonu? Nie ma tu złośliwości, lecz spostrzeżenie takie później młode dziewczyny dostają w głowę i anoreksja gotowa – piszą.

Co ciekawe, zdjęcie żony w tym bikini na swoim profilu zamieścił także Radosław Majdan. Być może była to odpowiedź na zalew krytyki jego ukochanej. Na Instagramie pokazał zdjęcie z Małgorzatą i dopisał tylko, że „kocha fiolet”. I tam jednak wylały się wpisy, że fiolet jest ok, ale starsze kobiety już postarza.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl