Obserwuj w Google News

Małgorzata Rozenek wskoczyła w skąpe przebranie. „I pomyśleć, że to mama trzech chłopców”

2 min. czytania
18.11.2023 13:07
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przebrali się za bohaterów popularnych filmów. Pokazali się fanom w kostiumach i makijażu. Internauci są zachwyceni.

Małgorzata Rozenek wskoczyła w skąpe przebranie. „I pomyśleć, że to mama trzech chłopców”
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Małgorzata Rozenek wie, co ją cieszy i nie zamierza rezygnować z przyjemności przez słowa krytyki. Nie tak dawno stanęła na wysokości zadania, dekorując swój dom z okazji Halloween. Duchy, pająki, dynie i pajęczyny nadały jej posiadłości wspaniałego klimatu, ale nie każdy internauta potrafił go docenić.

Redakcja poleca

Rozenek spotkała się z hejtem. Część osób zarzucała jej kultywowanie obcych tradycji. To jednak nie przeszkodziło celebrytce w dobrej zabawie.

Małgorzata Rozenek przebrała się za Harley Quinn

Co prawda, Halloween mamy już za sobą, ale Małgorzacie Rozenek i Radosławowi Majdanowi wciąż nie przeszła ochota na przebieranki. Celebryci wskoczyli w stroje Harley Quinn i Jokera i wyszli z domu.

Swoją przemianę i wieczorny spacer uwiecznili na fotografiach, które trafiły na Instagrama. „Gotham City. Off we go” – napisała Rozenek, nawiązując do fabuły filmów z uniwersum Batmana.

Redakcja poleca

Fani reagują na przemianę Małgorzaty Rozenek

Post Rozenek jak zwykle wywołał spore poruszenie. Pod jej postem aż zawrzało od emotikonów o kształtach serca i płomienia. Internauci są wyraźnie zachwyceni wyglądem celebrytki. „I pomyśleć, że to mama trzech chłopców”; „Jest moc. Rewelacja”; „Super”; „Odlot”; „Wow”; „Ale petarda!” – to tylko niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod wpisem Małgorzaty.

Źródło: Radio ZET

Nie przegap
małgorzata-rozenek-relacjonuje-pierwszy-dzień-henia-w-przedszkolu-radosław-majdan-prawie-zemdał
16 Zobacz galerię
fot. Instagram (@m_rozenek)