Obserwuj w Google News

Małgorzata Rozenek u ambasadora USA. Zaskoczyła "męskim" strojem. "Cudo!"

2 min. czytania
23.03.2023 13:41
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciami ze spotkania w rezydencji ambasadora Stanów Zjednoczonych. Internauci zwrócili uwagę na oryginalną stylizację żony Radosława Majdana, przypominającą męski kostium z Dzikiego Zachodu. Pod postem zatrzęsło się od komentarzy. 

Małgorzata Rozenek
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan należy do czołowych gwiazd polskiego show-biznesu. 44-letnia żona Radosława Majdana od czasów programu "Perfekcyjna pani domu" zdążyła rozwinąć skrzydła jako influencerka, ikona stylu oraz prezenterka "Dzień dobry TVN". Została także szefową fundacji wspierającej leczenia niepłodności. W dodatku spekuluje się na temat ambicji politycznych celebrytki. Według nieoficjalnych doniesień Małgorzata Rozenek chce wystartować w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Małgorzata Rozenek w oryginalnej stylizacji na spotkaniu w ambasadzie USA

Nic dziwnego, że gwiazda z takim dorobkiem uchodzi za godną reprezentantkę polskiego show-biznesu i co roku zapraszana jest na spotkania w rezydencji ambasadora Stanów Zjednoczonych. Prowadząca "Dzień dobry TVN" właśnie pochwaliła się zdjęciami z kolejnego wydarzenia. 

- Dzisiejszy wieczór należał do @bianka_zalewska_reporterka która z rąk Ambasadora Stanów Zjednoczonych - Marka Brzezińskiego odebrała nagrodę International Women of Courage Awards (IWOC) za bezinteresowność, oddanie i wielką odwagę w dokumentowaniu wojny na Ukrainie i pokazywaniu wyzwań, stojących przed narodem ukraińskim - z dumą poinformowała o sukcesie koleżanki ze stacji.

Na spotkanie w ambasadzie Małgorzata Rozenek wybrała oryginalną stylizację ze spodniami i kamizelką, nawiązującą do dawnej mody męskiej w Ameryce. Kremowy kostium Gosi spodobał się wielu fankom, które nie szczędziły gwieździe komplementów. 

Wyglądają panie przepięknie. Cudowne stroje, wyśmienite kolory - czytamy. 

Niektórym kostium Małgosi wydawał się odrobinę pretensjonalny i zbyt męski. Ktoś nawet wytknął celebrytce, że nie zachowała umiaru, ale to tylko pojedyncze głosy, bo zachwytów było znacznie więcej. 

Podoba wam się strój Małgorzaty Rozenek ze spotkania w amerykańskiej ambasadzie?