Obserwuj w Google News

Małgorzata Rozenek nie chciała mieć dzieci? "Nie ekscytowałam się"

2 min. czytania
12.12.2022 17:05
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że jest bardzo rodzinną osobą i często chwali się w sieci zdjęciami ze swoim mężem i pociechami. Okazuje się, że zaangażowana mama nie zawsze marzyła o posiadaniu potomstwa. „Byłam przekonana, że nigdy nie będę miała dzieci” – powiedziała w najnowszym wywiadzie.

Małgorzata Rozenek
fot. Karolina Adamska/East News

Małgorzata Rozenek zyskała rozpoznawalność jako prowadząca programu „Perfekcyjna pani domu”, gdzie w latach 2012-2014 pomagała Polakom nauczyć się idealnego prowadzenia domu. Celebrytka ma też na swoim koncie udział m.in. w „Azja Express” czy „Projekt Lady”, a obecnie prowadzi popularną śniadaniówkę „Dzień dobry TVN” i aktywnie udziela się w mediach społecznościowych.

Zobacz także:  Rozenek poprowadzi kolejny program TVN. Z komentarzy w sieci wieje chłodem

Małgorzata Rozenek szczerze instynkcie macierzyńskim

Prywatnie celebrytka jest mamą trójki dzieci. W 2006 roku na świat przyszedł jej pierwszy syn Stanisław z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem, a cztery lata później para doczekała się drugiego potomka – Tadeusza. W 2016 roku gwiazda ponownie wyszła za mąż, ślubując miłość Radosławowi Majdanowi. Zakochani w 2020 roku powitali na świecie syna Henryka.

Moja praca zawodowa to jest jedna część, ale tak naprawdę ta najważniejsza część mojego życia, ta, nad którą rozmyślam, nad którą staram się bardziej panować i w którą się zagłębiam, to jest moja rodzina

– wyznała „perfekcyjna pani domu” w rozmowie z Newseria Lifestyle.

Redakcja poleca

Okazuje się jednak, że Małgorzata Rozenek nie zawsze chciała mieć dzieci. W najnowszym wywiadzie szczerze opowiedziała o swoim stosunku do macierzyństwa.

Bardzo długo, do pewnego momentu, byłam przekonana, że nigdy nie będę miała dzieci. (...) Nigdy się nie ekscytowałam cudzymi dziećmi, nigdy mi się nie podobały cudze dzieci (...). Mogłabym się zajmować psami wszystkich, ale nie mogłabym się zajmować niczyimi dziećmi, poza swoimi

– powiedziała w rozmowie z „Party”.

Celebrytka zdradziła, że gdy pojawił się u niej instynkt macierzyński, marzyła o urodzeniu synów.

- Nie jestem takim typem, który lubi spełniać się w typowo macierzyńskich sytuacjach. Dlatego też zawsze chciałam synów. Moich chłopców wychowuję, nie bawiąc się z nimi, ale żyję z nimi (...). Jesteśmy w tym razem jako rodzina i wtedy się najłatwiej wychowuje dzieci – zaznaczyła gwiazda TVN.

Spodziewaliście się takiego wyznania?

RadioZet.pl/Party.pl/Newseria Lifestyle

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska