Obserwuj w Google News

Małgorzata Rozenek-Majdan wystartuje w wyborach? Jest komentarz gwiazdy TVN

2 min. czytania
06.06.2023 15:08
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Rozenek-Majdan skomentowała doniesienia na temat jej kandydowania w wyborach do Sejmu. Gwiazda TVN zabrała stanowisko w sprawie i rozwiała wszelkie wątpliwości jej fanów. Czy wkrótce zamieni pracę w „Dzień Dobry TVN” na politykę?

małgorzata-rozenek-majdan-wystartuje-w-wyborach-jest-komentarz-gwiazdy-tvn
fot. Piotr Molecki/East News, Instagram (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek-Majdan ma być brana pod uwagę jako jedna z kandydatek Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Sejmu. Prowadząca „ Dzień Dobry TVN” jest bardzo zaangażowana w walkę na rzecz promocji procedury In Vitro i zdążyła już wystąpić na konferencji u boku Donalda Tuska. W jednej ze swoich wypowiedzi gwiazda niejako porównała się nawet do Margaret Thatcher. - Pięknie kiedyś powiedziała: „jeżeli chcesz o czymś pomyśleć, daj ten problem do rozwikłania mężczyznom, a jeżeli chcesz coś załatwić, to daj to kobiecie” i tak jest ze mną - mówiła. Czy zdecyduje się zamienić show-biznes na politykę?

Małgorzata Rozenek-Majdan pójdzie w politykę? Zdradziła swoje plany

Dziennikarze Super Expressu przekonują, że „Perfekcyjna Pani Domu” może znaleźć się na listach wyborczych Koalicji Obywatelskiej. Pomysł miał się spotkać z zadowoleniem członków politycznego ugrupowania. - Okazała się być pełnokrwistą działaczką, społecznicą. A do tego jest sympatyczną, lubianą i cenioną osobą - miała powiedzieć Iwona Śledzińska z Platformy Obywatelskiej.

Koleżance z partii ponoć wtórował też Paweł Poncyliusz. - Spodziewam się i przypuszczam, że wystartuje w wyborach do Sejmu - miał zdradzić na łamach SE. - Potwierdzam, słyszałem o tym z poważnych źródeł - dodał poseł, który chciał zachować anonimowość.

Redakcja poleca

Znane nazwisko z pewnością pomogłoby przekonać wyborców do oddania głosu na KO. W przeszłości z list Koalicji Obywatelskiej startowali już aktorka Klaudia Jachira i dziennikarz Tomasz Zimoch. Sukcesy w polityce odnieśli też Paweł Kukiz i Szymon Hołownia. Okazuje się jednak, że do ich grona, przynajmniej na razie, nie dołączy Małgorzata Rozenek-Majdan.

- [Nie wystartuję w wyborach - przyp. red.] - ani tych, których spodziewamy się w październiku, ani tych następnych, których spodziewamy się w 2024 roku - powiedziała prezenterka w rozmowie z Wirtualną Polską. Żałujecie, że gwiazda nie planuje wkroczenia do świata polityki?

Małgorzata Rozenek-Majdan
10 Zobacz galerię
fot. Przemek Świderski/Reporter/East News