Małgorzata Ohme rozwścieczyła internautów. Poszło o rozstanie? "Dziecinada"

01.02.2023 17:44

Plotki o rozstaniu Małgorzaty Ohme i jej narzeczonego wywołały niemałe zamieszanie. Kiedy prowadząca "Dzień Dobry TVN" uaktywniła się w sieci, internautom nie spodobała się jej wypowiedź. W komentarzach pojawiły się nieprzyjemne słowa pod adresem prezenterki.

Małgorzata Ohme
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER /EAST NEWS

Małgorzata Ohme jest jedną z gospodyń "Dzień Dobry TVN" od 2019 roku. Psycholożka dobrze odnalazła się w śniadaniowym formacie i zyskała sympatię widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą także jej życie prywatne. Nic zatem dziwnego, że informacja o rzekomym rozstaniu Małgorzaty z narzeczonym wywołała niemałe emocje. Ostatecznie Rafał Jakóbiak poinformował, że usunięcie wspólnych zdjęć i zmiana statusu związku na "wolny" były jedynie efektem kłótni, a nie zakończeniem związku. Najnowsza relacja Małgosi, choć nie nawiązywała do rozstania, wywołała falę krytyki ze strony internautów.

Małgorzata Ohme skrytykowane przez internautów. Zachowanie gwiazdy TVN to "dziecinada"?

Małgorzata Ohme w relacji na swoim profilu na Instagramie podzieliła się przemyśleniami na temat popularności i związanego z nią hejtu. Choć dziennikarka nie zdradziła, czy odnosi się do zamieszania związanego z jej rzekomym rozstaniem, stwierdziła, że bycie popularnym ma swoją cenę.

- Dziś przyjaciółka mi przypomniała, że bycie na tzw. arenie ma swoją cenę. Lecz nie jestem tam dla innych, dla ich pochlebstw i aprobaty. Jestem tam dla siebie. Hejt to tylko słabość tych, którzy nigdy nie mieli odwagi, by tu być. Brene Brown mi to powiedziała. Nie dajcie się! - poleciła fanom.

Niestety, tymi słowami Małgorzata nie zatrzymała internetowej krytyki pod swoim adresem. Wręcz przeciwnie, prowadzącej "Dzień Dobry TVN" wytknięto urządzanie "dram" i szukanie rozgłosu na siłę.

- Takie jazdy miałam w podstawówce, w 2002 roku jak pokłóciłam się z "chłopakiem", zmiany statusów na płaczliwe, płaczące buźki i cytaty. Gocha i po co ci ta psychologia była?

- Czasem wyświetlają mi się posty jej magazynu Oh.me na FB i mam poczucie, że większość treści, które w teorii miały być kierowane do dorosłych kobiet, jest tak infantylna, że aż się dziwię, że udało się jej zrobić taką karierę.

- Pazurami się tej areny trzyma.

- Wyjątkowo irytująca osoba - czytamy.

Małgorzata Ohme i Rafał Jakóbiak na celowniku internautów

Przypomnijmy, że Małgorzata Ohme i Rafał Jakóbiak kilka dni temu przestali wzajemnie obserwować się na Instagramie, z profilu dziennikarki zniknęły zdjęcia z narzeczonym, a on sam zmienił status związku na Facebooku na "wolny". Fanów nie uspokajały także nacechowane smutkiem posty Małgosi. Ostatecznie sprawę wyjaśnił Jakóbiak, informując, że oboje po prostu bardzo ostro zareagowali na "czasową złość".

-  Nie, to nie prawda. Usunięcie zdjęć i wymowne komentarze to była taka złość czasowa - odpowiedział na pytanie, czy to prawda, że rozstał się z Małgorzatą.

Miejmy nadzieję, że internauci będą źli na Ohme także "czasowo".

loader
Post Małgorzaty Ohme
fot. screen: Instagram @gosiaohme