Zamknij

Małgorzata Ohme poznała narzeczonego na Tinderze. Wiadomo, jak wyglądały zaręczyny

05.12.2022 07:32

Małgorzata Ohme planuje ślub. Prezenterka "Dzień dobry TVN" zdradziła, jak doszło do zaręczyn. Jak podaje portal teleshow.wp, psycholożka jest niezwykle kochliwa.

Małgorzata Ohme
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Małgorzata Ohme poznała narzeczonego na Tinderze. Dziennikarka TVN zamierza się ustatkować i niedawno się zaręczyła. Opowiedziała, jak wyglądało to niezwykłe wydarzenie z jej życia.

Zobacz także: Małgorzata Ohme o zachowaniu Pauliny Smaszcz. Ma dla niej radę

Małgorzata Ohme poznała narzeczonego na Tinderze. Wiadomo, jak wyglądały zaręczyny

Małgorzata Ohme wyrasta na jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy telewizji. Nic dziwnego, że jej życie prywatne budzi wielkie zainteresowanie widzów. Dziennikarka i psycholożka w jednym zdradziła, jak wyglądały jej zaręczyny.

Jak podaje portal teleshow.wp.pl, Ohme znalazła miłość dzięki popularnej aplikacji randkowej, jak miliony innych Polaków. Prezenterka związała się z Rafałem Jakóbiakiem, dyrektorem firmy z branży stomatologicznej. Małgorzata wyznała jakiś czas temu, że partner nie miał pojęcia, kim jest. Kilka miesięcy później powiedziała, że jest zaręczona, a co więcej - tych zaręczyn się spodziewała i znalazła pierścionek.

- To jest pierścionek z Odessy z lat 20. Rafał zbierał się i zbierał, ale historia jest mega zabawna, bo ja nie lubię takiej celebracji, ja się bardzo wstydzę. Mogę występować publicznie, a w sytuacjach intymnych jestem niezwykle zawstydzona. Więc wiedząc, że on będzie chciał się kiedyś ze mną zaręczyć, to cały czas żartowałam, tylko po to, aby nie zrobił z tego jakiejś historii. W końcu wyszperałam w jego plecaku pierścionek, ponieważ ja chodziłam po komisach i on wiedział, że lubię starą biżuterię. Jeszcze potem mówiłam mu, że kupił fajny ten pierścionek. Aż pewnego wieczoru, jak kładłam się spać… Ja w piżamie… On powiedział, że to już chyba jest ten czas - zdradziła.

Ohme dodaje, że na ten moment nie planuje szybkiego ślubu. Zapowiada też, że jak już do niego dojdzie, to będzie to kameralna uroczystość. Wyznała też, że marzy, by jej świadkiem na ślubie został Andrzej Polan.

Małgorzata Ohme: kim jest były mąż prezenterki?

Małgorzata Ohme była w związku małżeńskim z Rafałem Ohme. Para poznała się, gdy ona była 20-letnią studentką, a on starszym od niej o 11 lat wykładowcą. Rozstali się w 2015 roku.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Zobacz także: Psychofanka Roberta Janowskiego przemówiła: "Mam ubaw po pachy"

loader

RadioZET.pl/teleshow.wp.pl

Gwiazdy zwolnione z TVP. Przykre, jak się z nimi pożegnano [FOTO]
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News