Zamknij

Gwiazda "Botoksu" jest w ciąży. Wyszło na premierze [FOTO]

30.11.2022 12:55

Małgorzata Gorol spodziewa się dziecka. Aktorka znana z "Botoksu" Patryka Vegi jest w ciąży, czym pochwaliła się na uroczystej premierze filmu "Śubuk", w którym gra postać Maryśki. 

Małgorzata Gorol w ciąży
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Gorol jest w ciąży. Za kilka tygodni 36-letnia aktorka powita na świcie swoje pierwsze dziecko. Tajemnica wyszła na jaw na premierze filmu "Śubuk", na której gwiazda pojawiła się z wyraźnie zaokrąglonym brzuchem.

Małgorzata Gorol jest w ciąży. Pochwaliła się na premierze "Śubuka"

Małgorzata Gorol to polska aktorka, którą można było oglądać w serialach "Ratownicy" i "Odwilż" oraz szeregu produkcji filmowych, m.in. "Ja, Olga Hepnarová", "Plan B" czy "Botoks". Obecnie 36-latka promuje film "Śubuk" w reżyserii Jacka Lusińskiego, w którym zagrała główną bohaterkę, Maryśkę.

W filmie dziewczyna zachodzi w ciążę ze starszym od niej milicjantem. Ten zmusza ją do aborcji, ale Maryśka postanawia urodzić. Jej syn jednak znacznie różni się od swoich rówieśników, jest zamknięty w sobie, a jedynym słowem, jakie wypowiada, jest "śubuk". 

Okazuje się, że Małgorzata Gorol została mamą nie tylko w filmie. Na uroczystej premierze aktorka zaprezentowała się w obcisłej sukience, która wyraźnie podkreślała jej ciążowe krągłości. Gwiazda zmieniła też fryzurę - przefarbowała włosy na blond i zaczesała je gładko do tyłu. 

Na razie Małgorzata Gorol nie zdradza, jakiej płci będzie jej dziecko. Trzymamy kciuki za pomyśle rozwiązanie! 

EN_01546997_0025
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS
EN_01546997_0198
fot. VIPHOTO/East News
EN_01546997_0199
fot. VIPHOTO/East News
loader