Obserwuj w Google News

Majka Jeżowska o Beacie Szydło: „Jest seksualnie zablokowana”

2 min. czytania
30.11.2022 14:30
Zareaguj Reakcja

Majka Jeżowska była niedawno gościnią programu Kuby Wojewódzkiego. Gwiazda opowiedziała o nowej muzyce i seksie po 60-tce. Nieoczekiwanie postanowiła ocenić możliwości seksualne byłej premierki Polski, Beaty Szydło.

majka-jezowska-o-beacie-szydło-jest-seksualnie-zablokowana
fot. Beata Zawrzel/East News, SYLWIA DABROWA/Polska Press/East News

Majka Jeżowska pojawiła się w studiu programu Kuby Wojewódzkiego, by promować nowy singiel „ Skazana”. W rozmowie opowiedziała o zerwaniu z wizerunkiem autorki dziecięcych hitów i ostatnich dokonaniach muzycznych. Wspomniała między innymi o trasie hip-hopowej z Pro8l3mem i występie na Pol’and’Rock Festival. Duża część rozmowy dotyczyła jednak seksu po 60-tce. Majka bez ogródek opisywała swe doświadczenia i pokusiła się nawet o domniemania na temat życia seksualnego Beaty Szydło. Co powiedziała piosenkarka?

Redakcja poleca

Majka Jeżowska ocenia życie seksualne Beaty Szydło

Dziennikarz TVN i wokalistka przyznali, że za młodu „chcieli się nachapać” i uprawiali seks jak chomiki, a teraz „smakują się” w każdym seksualnym doświadczeniu. Porównali też sam akt do „skubnięcia malinki” i „polizania śliweczki”. Majka pouczyła widzów, że należy się rozciągać przed seksem, by utrzymać nogi w powietrzu, a sprowokowana komentarzami Kuby przyznała, że seks w ich wieku grozi udarem i wypadnięciem biodra. Zapytana o Beatę Szydło posmutniała i podzieliła się swoimi domniemywaniami na temat polityczki.

Ona może być zablokowana seksualnie. To zależy od partnera

- powiedziała Jeżowska, a Wojewódzki zauważył, że była premierka ma syna księdza, który z kolei jest chyba „księdzem odblokowanym”.

Majka podkreśliła, że seks jest w Polsce tematem tabu. Piosenkarka uważa, że żarty Wojewódzkiego mogą ujść mu płazem, ale zdaniem wielu Polaków kobietom o seksie mówić nie wypada.

Ja, kobieta, która śpiewała dla dzieci, mówi o seksie otwarcie - to jest jakieś tabu. Ja się z tym nie zgadzam. (…) Nic, co ludzkie, nie jest mi obce

- oznajmiła gwiazda, zaznaczając, że na jej liberalne poglądy wpływ mógł mieć pobyt w Stanach Zjednoczonych.

Myślicie, że Beata Szydło zabierze głos i zdementuje plotki o „seksualnym zablokowaniu”?

Oglądaj