Zamknij

Maja Ostaszewska w szczerym wyznaniu o odejściu Sochy z "Na Wspólnej"

10.11.2022 13:52

Maja Ostaszewska wypowiedziała się na temat odejścia Małgorzaty Sochy z serialu "Na Wspólnej". Aktorka zdecydowała się na taki krok po piętnastu latach pracy na planie polskiego serialu. Jakie rady ma dla niej Ostaszewska?

Małgorzata Socha i Maja Ostaszewska
fot. Wojciech Olkusnik/East News, Adam Jankowski/REPORTER/East News

Maja Ostaszewska o odejściu Sochy z "Na Wspólnej". Aktorka postanowiła skomentować jedno z najgłośniejszych wydarzeń ostatnich tygodni, jeśli chodzi o świat polskich seriali. Co uważa o decyzji Sochy?

Zobacz także: Maja Ostaszewska miażdży „Wiadomości” TVP: „Debata na poziomie rynsztoku”

Maja Ostaszewska w szczerym wyznaniu o odejściu Sochy z "Na Wspólnej"

Małgorzata Socha wyznała, że chce się skupić na życiu rodzinnym, dlatego musiała zrezygnować z jednego projektu. Wybór padł na "Na Wspólnej", co nie było dla aktorki łatwą decyzją. W końcu na planie serialu spędziła piętnaście lat, a rola Zuzy przyniosła jej sporą rozpoznawalność. Maja Ostaszewska w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl skomentowała odejście Małgorzaty Sochy z serialu "Na Wspólnej". 

Ostaszewska popiera decyzję koleżanki po fachu. Co więcej, aktorka zasugerowała, że Małgosia Socha nie będzie żałowała decyzji, bo każdy aktor musi iść do przodu i pozostawić pewne role za sobą.

- Każdy ma prawo do swojej decyzji. Ja pracowałam z wielką radością przy kilku serialach, nigdy nie pracowałam tak długo, jak Gosia. Nie wiem, jaki jest powód tej decyzji, ale to jest naturalne, nie ma co też tego wyolbrzymiać. Potrzebujemy iść do przodu jako aktorzy, aktorki. Chcemy też być wiarygodne w różnych rolach, więc też tak bywa, że może nas uwierać ten najmocniejszy, najbardziej rozpoznawalny (dla szerokiego widza) wizerunek i chcemy troszeczkę się od tego odkleić, to jest zupełnie naturalne - skomentowała w rozmowie z jastrząbpost.pl

Ostaszewska wyznała też, że rezygnacja z danego tytułu nigdy nie jest łatwa. Wyjaśniła też, że przy określonych sezonami serialach nie można ot tak odejść, bo aktorów wiążą kontrakty.

"Na Wspólnej": kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "Na Wspólnej" jest emitowany na antenie TVN od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.15.

Zobacz także: Małgorzata Socha odchodzi z "Na Wspólnej". Co dalej z wątkiem Zuzy?

loader

RadioZET.pl/Jastrzabpost.pl

Magda M
8 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News