Obserwuj w Google News

Maja Ostaszewska baluje z Quebonafide. To zdęcie już porównywane jest z oscarowym selfie Ellen

2 min. czytania
27.01.2023 19:15
Zareaguj Reakcja

Maja Ostaszewska baluje z Quebonafide – to zdanie, o którym nikt by nie pomyślł. A jednak – stało się. Jest nie tylko prawdziwe, ale i budzące wyobraźnię internautów, nie uważacie? Do spotkania dwóch gwiazd polskiego showbiznessu doszło wczoraj podczas imprezy z okazji dziesięciolecia organizacji non-profit Otwarte Klatki. Wiemy, kto jeszcze bawił się z polską śmietanką.

Maja Ostaszewska
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Maja Ostaszewska baluje z Quebonafide – to najlepszy nagłówek, jaki można wyciągnąć ze zdjęcia piełnego gwiazd. Fotografia opublikowana przez polską aktorkę na jej koncie na Instagramie już porównywana jest przez internautów do słynnego selfie oscarowego, które w 2014 roku zrobiła sobie z gwiazdami prowadząca ceremonię Ellen DeGeneres. Fotografia, wrzucona przez Ostaszewską i Maffashion może mieć podobną siłę rażenia, choć w innej szerokości geograficznej. 

Redakcja poleca

Maja Ostaszewska baluje z Quebonafide. Zobacz jak

Na profilu aktorki, które znajdziemy pod nazwą @ostaszewskamaja_official, obserwowanym ponad 394 tysiące fanów, w piątek rano pojawiło się zdjęcie, przyrównywane do oscarowego selfie. Na fotografii widzimy jedenaście osób, które wdzięczą się do obiektywu.

– Nasz stolik wsparcia. Cudny wieczór! Dobrze znaleźć się w gronie, któremu los zwierząt nie jest obojętny. Zobaczcie jak różnorodna z nas grupa, pomyślcie przez chwilę, ze nigdy nie jest za późno żeby powiedzieć „od dziś nie chce przykładać ręki do cierpienia zwierząt” Naprawdę każdy gest ma znaczenie – napisała w poście Maja Ostaszewska.

Fotografia z udziałem Weroniki Popychalskiej, Zoffi Zborowskiej, Natalii Szroeder, Kasi Borkowskiej, Marty Manowskiej, Julii „Maffashion” Kuczyńskiej, Pawła Rawickiego, Andrzeja Wrony i Kuby „Quebonafide” Grabowskiego rozbudziła serca i umysły internautów. Fotografia w ciągu kilu pierwszych godzin zdobyła ponad 2400 „serducszek” oraz dwadzieścia osiem komentarzy.

– Otwarte klatki jeszcze raz wszystkiego najlepszego! Dzięki za to co robicie, to zaszczyt działać z Wami! Przypominam, ze cały czas zbieramy podpisy pod Europejską Inicjatywą Obywatelską. Linki u mnie w wyróżnionych i wszystkie info na stronie Otwartych Klatek – napisała w dalszej części postu.

Maja Ostaszewska i Quebonafide tańczą w rytm Kwiatu Jabłoni

Podczas imprezy z okazji dziesięciolecia fundacji Otwarte Klatki wystąpił zespół Kwiat Jabłoni, którego muzyka bardzo spodobała się Mai Ostaszewskiej. Tak samo jak „oczywiście vegańskie” serwowane przy stołach.

Pod koniec swojego wpisu polska aktorka, najlepiej znana z ról w filmach „Body/Ciało”, „Jack Strong” czy serialu „Przepis na życie” podziękowała w szczególności Marcie Korzeniak z Otwartych Klatek za „dobrych parę lat wspólnych działań. Robimy swoje”.

Organizacja Otwarte Klatki – w jakim celu działa?

Otwarte Klatki to rganizacja pozarządowa, która działa na rzecz ochrony zwierząt przed okrutnym traktowaniem i niehumanitarnymi warunkami trzymania. Celem organizacji jest zakończenie trzymania zwierząt w klatkach i zapewnienie im odpowiedniej opieki i warunków życia. Działają oni poprzez edukację, lobbowanie i kampanie społeczne, aby zmienić postrzeganie i traktowanie zwierząt oraz poprawić ich los.

Czytak także: Julia „BrzydUla” Kamińska dołącza do ekipy „Twoja twarz brzmi znajomo”. Nowy angaż w popularnym show

RadioZET.pl/Instagram

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów